Copa America 2015 - Matches

DRUGA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 22 Stu 2020

Mladost Dragonožec

0 : 1

Ivanja Reka

Mladost Dragonožec
Mladost Dragonožec

VS

Ivanja Reka
Ivanja Reka

Gol

7. Marko Miličević

4

Žuti karton

3

Mario Rašić

Trener

Srđan Marković

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Antonio Šandrk

Prvi pomoćni sudac: Tvrtko Jureša

Drugi pomoćni sudac: Marko Rukavina

Četvrti sudac:

Delegat: Ladislav Plantić

Ostali:
Tomislav Brebrić lic. 7
Nedeljko Soldan lic. 26

9 MIN

Žuti karton 5. Mateo Buhin (Mladost Dragonožec)

yellow card

15 MIN

Žuti karton 6. Tin Brdarić (Ivanja Reka)

yellow card

36 MIN

Žuti karton 7. Marko Miličević (Ivanja Reka)

yellow card

38 MIN

Žuti karton 4. Tomislav Kovačić (Mladost Dragonožec)

yellow card

42 MIN

Gol 7. Marko Miličević (Ivanja Reka)

goal

61 MIN

Žuti karton 2. Marko Nikić (Ivanja Reka)

yellow card

62 MIN

Žuti karton 8. Filip Dejak (Mladost Dragonožec)

yellow card

82 MIN

Žuti karton 6. Patrik Šiftar (Mladost Dragonožec)

yellow card
Mladost Dragonožec

Mladost Dragonožec

Ivanja Reka

Ivanja Reka

Zvonimir Stančić

93. Zvonimir Stančić

Zvonimir Stančić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Tomislav Kovačić

4. Tomislav Kovačić

Tomislav Kovačić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Patrik Šiftar

6. Patrik Šiftar

Patrik Šiftar

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Marko Švetak

2. Marko Švetak

Marko Švetak

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Tadija Rimac

3. Tadija Rimac

Tadija Rimac

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Tomislav Brebrić

14. Tomislav Brebrić

Tomislav Brebrić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Luka Brebrić

7. Luka Brebrić

Luka Brebrić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Filip Dejak

8. Filip Dejak

Filip Dejak

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Nikola Pršir

8. Nikola Pršir

Nikola Pršir

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Goran Barišić

16. Goran Barišić

Goran Barišić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Antonio Sviben

10. Antonio SvibenK

Antonio Sviben

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

Zamjene

Robert Skenderović

13. Robert Skenderović

Robert Skenderović

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Nikola Markulin

14. Nikola Markulin

Nikola Markulin

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
  • Rođendan : 2000-12-02
Mateo Buhin

5. Mateo Buhin

Mateo Buhin

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Josip Balaško

13. Josip Balaško

Josip Balaško

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

1. Valentin Jurešić

Valentin Jurešić

Valentin Jurešić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR
  • Rođendan : 1993-07-07

14. Josip Trutina

Josip Trutina

Josip Trutina

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

7. Marko Miličević

Marko Miličević

Marko Miličević

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

4. Luka Hrgović

Luka Hrgović

Luka Hrgović

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

17. Dragan Pudić

Dragan Pudić

Dragan Pudić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

18. Marko Jurić

Marko Jurić

Marko Jurić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

2. Marko Nikić

Marko Nikić

Marko Nikić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

6. Tin Brdarić

Tin Brdarić

Tin Brdarić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

7. Tin Landripet

Tin Landripet

Tin Landripet

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

10. Mihael Kranjec

Mihael Kranjec

Mihael Kranjec

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

13. Tarik Bajrektarević

Tarik Bajrektarević

Tarik Bajrektarević

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : BA
  • Rođendan : 1994-09-19

Zamjene

9. Ivan Jurković

Ivan Jurković

Ivan Jurković

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

9. Patrick Jurić

Patrick Jurić

Patrick Jurić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR