Copa America 2015 - Matches

DRUGA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 11 Lis 2020

Mladost Dragonožec

0 : 2

Botinec

Mladost Dragonožec
Mladost Dragonožec

VS

Botinec
Botinec

Gol

7. Nikola Grubešić

14. Ivan Brajković

1

Žuti karton

2

Mario Rašić

Trener

Dean Vraneš

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Luka Abaz

Prvi pomoćni sudac: Marko Škrobo

Drugi pomoćni sudac: Vladimir Jozić

Četvrti sudac:

Delegat: Damir Šešerin

Ostali:

60 MIN

Žuti karton 17. Antonio Prša (Botinec)

yellow card

60 MIN

Gol 7. Nikola Grubešić (Botinec)

goal

81 MIN

Gol 14. Ivan Brajković (Botinec)

goal

87 MIN

Žuti karton 7. Nikola Grubešić (Botinec)

yellow card

87 MIN

Žuti karton 11. Luka Brebrić (Mladost Dragonožec)

yellow card
Mladost Dragonožec

Mladost Dragonožec

Botinec

Botinec

Zvonimir Stančić

99. Zvonimir StančićK

Zvonimir Stančić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Matija Cimeša

8. Matija Cimeša

Matija Cimeša

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Tomislav Kovačić

4. Tomislav Kovačić

Tomislav Kovačić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Patrik Šiftar

6. Patrik Šiftar

Patrik Šiftar

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Tadija Rimac

3. Tadija Rimac

Tadija Rimac

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Tomislav Brebrić

4. Tomislav Brebrić

Tomislav Brebrić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Josip Cerovski

5. Josip Cerovski

Josip Cerovski

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Luka Brebrić

11. Luka Brebrić

Luka Brebrić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Denis Ganić

9. Denis Ganić

Denis Ganić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Filip Dejak

7. Filip Dejak

Filip Dejak

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Nikola Pršir

18. Nikola Pršir

Nikola Pršir

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

Zamjene

Marko Švetak

14. Marko Švetak

Marko Švetak

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Robert Skenderović

2. Robert Skenderović

Robert Skenderović

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Nikola Markulin

6. Nikola Markulin

Nikola Markulin

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
  • Rođendan : 2000-12-02
Franjo Gršetić

. Franjo Gršetić

Franjo Gršetić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Domagoj Malkić

14. Domagoj Malkić

Domagoj Malkić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Josip Balaško

17. Josip Balaško

Josip Balaško

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

1. Jasmin Čavalić

Jasmin Čavalić

Jasmin Čavalić

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

11. Zvonimir Sušac

Zvonimir Sušac

Zvonimir Sušac

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

15. Marko Ivanković

Marko Ivanković

Marko Ivanković

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

7. Nikola Grubešić

Nikola Grubešić

Nikola Grubešić

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

13. Mato Menalo

Mato Menalo

Mato Menalo

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

2. Karlo Petrović

Karlo Petrović

Karlo Petrović

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

17. Antonio Prša

Antonio Prša

Antonio Prša

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

6. Luka KršićK

Luka Kršić

Luka Kršić

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

14. Ivan Brajković

Ivan Brajković

Ivan Brajković

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

7. Anton Marić

Anton Marić

Anton Marić

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR
  • Rođendan : 2001-08-21

. Antonio Brnadić

Antonio Brnadić

Antonio Brnadić

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1990-05-30

Zamjene

17. Lovre Viduka

Lovre Viduka

Lovre Viduka

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

14. Tin Krizman

Tin Krizman

Tin Krizman

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

11. Robert Očko

Robert Očko

Robert Očko

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR

16. Mate Svetina

Mate Svetina

Mate Svetina

  • Ime kluba: Botinec
  • Država : HR