Copa America 2015 - Matches

DRUGA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 27 Ruj 2020

Mladost Dragonožec

Denis Ganić`

Antonio Sviben`

Goran Barišić`

Nikola Pršir`

0 : 0

Podsused

Marko Perković`

Mladost Dragonožec
Mladost Dragonožec

VS

Podsused
Podsused

9. Denis Ganić

10. Antonio Sviben

11. Goran Barišić

8. Nikola Pršir

Gol

20. Marko Perković

1

Žuti karton

3

1

Kazneni udarac

0

Mario Rašić

Trener

Tomislav Matek

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Dominik Hren

Prvi pomoćni sudac: Valentino Tomić

Drugi pomoćni sudac: Luka Žiger

Četvrti sudac:

Delegat: Damir Canjek

Ostali:
Tomislav Brebrić lic.br.7
Mario Berend lic.br.21

4 MIN

Žuti karton 10. Tomislav Brebrić (Mladost Dragonožec)

yellow card

13 MIN

Gol 20. Marko Perković (Podsused)

goal

15 MIN

Kazneni udarac (Gol) 10. Antonio Sviben (Mladost Dragonožec)

penalty

20 MIN

Gol 11. Goran Barišić (Mladost Dragonožec)

goal

34 MIN

Žuti karton 10. Josip Gotal (Podsused)

yellow card

37 MIN

Žuti karton 19. Nikola Gotal (Podsused)

yellow card

52 MIN

Gol 9. Denis Ganić (Mladost Dragonožec)

goal

71 MIN

Gol 8. Nikola Pršir (Mladost Dragonožec)

goal

83 MIN

Žuti karton 20. Marko Perković (Podsused)

yellow card
Mladost Dragonožec

Mladost Dragonožec

Podsused

Podsused

Zvonimir Stančić

99. Zvonimir Stančić

Zvonimir Stančić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Matija Cimeša

15. Matija Cimeša

Matija Cimeša

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Tomislav Kovačić

4. Tomislav Kovačić

Tomislav Kovačić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Patrik Šiftar

6. Patrik Šiftar

Patrik Šiftar

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Tadija Rimac

3. Tadija Rimac

Tadija Rimac

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Tomislav Brebrić

10. Tomislav Brebrić

Tomislav Brebrić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Antonio Sviben

10. Antonio SvibenK

Antonio Sviben

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Filip Dejak

18. Filip Dejak

Filip Dejak

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Nikola Pršir

8. Nikola Pršir

Nikola Pršir

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Goran Barišić

11. Goran Barišić

Goran Barišić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Josip Cerovski

5. Josip Cerovski

Josip Cerovski

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

Zamjene

Robert Skenderović

2. Robert Skenderović

Robert Skenderović

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Luka Brebrić

7. Luka Brebrić

Luka Brebrić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Nikola Markulin

14. Nikola Markulin

Nikola Markulin

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
  • Rođendan : 2000-12-02
Franjo Gršetić

17. Franjo Gršetić

Franjo Gršetić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Josip Balaško

16. Josip Balaško

Josip Balaško

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Matej Busak

7. Matej Busak

Matej Busak

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Denis Ganić

9. Denis Ganić

Denis Ganić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

12. Teo Miloloža Hrnjkaš

Teo Miloloža Hrnjkaš

Teo Miloloža Hrnjkaš

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
  • Rođendan : 1997-09-10

20. Marko Perković

Marko Perković

Marko Perković

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR

3. Valentin Puklin

Valentin Puklin

Valentin Puklin

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
  • Rođendan : 1991-03-09

19. Nikola Gotal

Nikola Gotal

Nikola Gotal

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
  • Rođendan : 1992-11-16

5. Rudolf Kolarić

Rudolf Kolarić

Rudolf Kolarić

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
  • Rođendan : 1992-01-19

10. Josip GotalK

Josip Gotal

Josip Gotal

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
  • Rođendan : 1990-09-12

7. Emanuel Cetinić Frankos

Emanuel Cetinić Frankos

Emanuel Cetinić Frankos

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR

9. Mario Letica

Mario Letica

Mario Letica

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
  • Rođendan : 1990-05-27

4. Karlo Tomljenović

Karlo Tomljenović

Karlo Tomljenović

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR

21. Denis Mujić

Denis Mujić

Denis Mujić

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR

11. Dinko Bartaković

Dinko Bartaković

Dinko Bartaković

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
  • Rođendan : 1997-09-27

Zamjene

6. Borna Kordej

Borna Kordej

Borna Kordej

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
  • Rođendan : 1997-10-31

16. Kristian Minković

Kristian Minković

Kristian Minković

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
  • Rođendan : 1996-03-29

18. Leonardo Blažičko

Leonardo Blažičko

Leonardo Blažičko

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
  • Rođendan : 1991-09-27

22. Vitomir Kapec

Vitomir Kapec

Vitomir Kapec

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
  • Rođendan : 1999-09-09

8. Marko Patrčević

Marko Patrčević

Marko Patrčević

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
  • Rođendan : 1997-09-03

15. Josip Filipović

Josip Filipović

Josip Filipović

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
  • Rođendan : 1992-03-14