Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 09 Lip 2021

Mladost Buzin

Anđelko Čuljak`

Ivan Idžan`

Domagoj Pjevac`

Petar Cebin`

Mislav Lulić`

Ivan Idžan`

Nino Kolić`

Florijan Galić`

Mislav Lulić`

9 : 2

Šparta Elektra

Martin Stojčević`

Leonardo Franković`

Mladost Buzin
Mladost Buzin

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

10. Anđelko Čuljak

9. Ivan Idžan

18. Domagoj Pjevac

10. Petar Cebin

7. Mislav Lulić

9. Ivan Idžan

. Nino Kolić

4. Florijan Galić

7. Mislav Lulić

Gol

2. Martin Stojčević

7. Leonardo Franković

4

Zamjene

6

Davor Gudiček

Trener

Ronald Štrumberger

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Armando Gojak

Prvi pomoćni sudac: Maja Brozović

Drugi pomoćni sudac: Dino Chedid

Četvrti sudac:

Delegat: Zdenko Živčić

Ostali:
Renato Balić lic. br. 4
Sedlar Zoran lic. br. 22

19 MIN

Gol 10. Petar Cebin (Mladost Buzin)

goal

21 MIN

Gol 9. Ivan Idžan (Mladost Buzin)

goal

29 MIN

Gol 4. Florijan Galić (Mladost Buzin)

goal

32 MIN

Gol 7. Leonardo Franković (Šparta Elektra)

goal

49 MIN

Gol 2. Martin Stojčević (Šparta Elektra)

goal

51 MIN

Gol 10. Anđelko Čuljak (Mladost Buzin)

goal

53 MIN

Gol 9. Ivan Idžan (Mladost Buzin)

goal

56 MIN

Žuti karton 9. Ivan Baf (Šparta Elektra)

yellow card

60 MIN

Gol 18. Domagoj Pjevac (Mladost Buzin)

goal

65 MIN

Gol 7. Mislav Lulić (Mladost Buzin)

goal

72 MIN

Gol . Nino Kolić (Mladost Buzin)

goal

79 MIN

Gol 7. Mislav Lulić (Mladost Buzin)

goal
Mladost Buzin

Mladost Buzin

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Stjepan Vidović

1. Stjepan Vidović

Stjepan Vidović

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Aleksandar Lošonski

14. Aleksandar Lošonski

Aleksandar Lošonski

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Domagoj Pjevac

18. Domagoj Pjevac

Domagoj Pjevac

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Florijan Galić

4. Florijan Galić

Florijan Galić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Mislav Lulić

7. Mislav Lulić

Mislav Lulić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Petar Cebin

10. Petar CebinK

Petar Cebin

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Ivan Idžan

9. Ivan Idžan

Ivan Idžan

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Sven Kovačević

14. Sven Kovačević

Sven Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Matej Pavletić

5. Matej Pavletić

Matej Pavletić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Anđelko Čuljak

10. Anđelko Čuljak

Anđelko Čuljak

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Dominik Brletić

21. Dominik Brletić

Dominik Brletić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Zamjene

Ivan Majurec

12. Ivan Majurec

Ivan Majurec

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
  • Rođendan : 1987-09-09
Tomislav Rimac

17. Tomislav Rimac

Tomislav Rimac

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Nino Kolić

. Nino Kolić

Nino Kolić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Andrej Abrić

3. Andrej Abrić

Andrej Abrić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Andrej Topalović

4. Andrej Topalović

Andrej Topalović

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

1. Leo Benković

Leo Benković

Leo Benković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Josip Nimac

Josip Nimac

Josip Nimac

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

17. Filip Trdak

Filip Trdak

Filip Trdak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Martin Stojčević

Martin Stojčević

Martin Stojčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1995-11-03

10. Martin Zefkić

Martin Zefkić

Martin Zefkić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Vedran MarkovićK

Vedran Marković

Vedran Marković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1987-07-30

9. Siniša Djurić

Siniša Djurić

Siniša Djurić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Mateo Škrobar

Mateo Škrobar

Mateo Škrobar

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-09-17

4. Franko Menegoni

Franko Menegoni

Franko Menegoni

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

15. Paolo Pereša

Paolo Pereša

Paolo Pereša

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-05-02

7. Leonardo Franković

Leonardo Franković

Leonardo Franković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

12. Petar Herček

Petar Herček

Petar Herček

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 2002-01-04

13. Sven Premužić

Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

5. Karlo Pole

Karlo Pole

Karlo Pole

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Ivan Baf

Ivan Baf

Ivan Baf

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1999-10-02

13. Sven Gubić

Sven Gubić

Sven Gubić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

14. Franko Basler

Franko Basler

Franko Basler

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-10-09

18. Filip Pilipović

Filip Pilipović

Filip Pilipović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

46 MIN

10. Martin Zefkić

18. Filip Pilipović

Šparta Elektra

55 MIN

8. Josip Nimac

9. Ivan Baf

Šparta Elektra

55 MIN

17. Filip Trdak

5. Karlo Pole

Šparta Elektra

60 MIN

11. Mateo Škrobar

13. Sven Premužić

Šparta Elektra

60 MIN

9. Vedran Marković

13. Sven Gubić

Šparta Elektra

61 MIN

1. Stjepan Vidović

12. Ivan Majurec

Mladost Buzin

61 MIN

9. Ivan Idžan

3. Andrej Abrić

Mladost Buzin

65 MIN

5. Matej Pavletić

4. Andrej Topalović

Mladost Buzin

66 MIN

21. Dominik Brletić

. Nino Kolić

Mladost Buzin

70 MIN

7. Leonardo Franković

14. Franko Basler

Šparta Elektra