Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 09 Lip 2021

Blato

Jakov Šupe`

Andrija Milković`

2 : 0

Brezovica

Blato
Blato

VS

Brezovica
Brezovica

7. Jakov Šupe

17. Andrija Milković

Gol

2

Žuti karton

1

3

Zamjene

3

Mladen Muškovac

Trener

Ivan Klarić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ante Čuljak

Prvi pomoćni sudac: Marko Rukavina

Drugi pomoćni sudac: Željko Starešinić

Četvrti sudac:

Delegat: Zlatko Huha

Ostali:
Galović Nenad lic.br.37
Filipović Ivan lic.br.33

40 MIN

Gol 7. Jakov Šupe (Blato)

goal

49 MIN

Žuti karton 6. Tomislav Benc (Blato)

yellow card

75 MIN

Žuti karton 17. Mislav Valenta (Blato)

yellow card

80 MIN

Žuti karton 5. Antun Hercigonja (Brezovica)

yellow card

90 MIN

Gol 17. Andrija Milković (Blato)

goal
Blato

Blato

Brezovica

Brezovica

Dominik Turčić

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Mislav Valenta

17. Mislav Valenta

Mislav Valenta

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Tomislav Benc

6. Tomislav Benc

Tomislav Benc

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Filip Tonković

5. Filip TonkovićK

Filip Tonković

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Jakov Šupe

7. Jakov Šupe

Jakov Šupe

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Mate Čagalj

4. Mate Čagalj

Mate Čagalj

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Antonio Zubčić

20. Antonio Zubčić

Antonio Zubčić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
  • Rođendan : 1990-09-22
Lorenzo Radić

1. Lorenzo Radić

Lorenzo Radić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Luka Knežević

21. Luka Knežević

Luka Knežević

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Luka Gorše

8. Luka Gorše

Luka Gorše

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Leo Košarić

23. Leo Košarić

Leo Košarić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

Zamjene

Petar Tomaš

99. Petar Tomaš

Petar Tomaš

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Fran Kovačić

2. Fran Kovačić

Fran Kovačić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Andrija Milković

17. Andrija Milković

Andrija Milković

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Josip Maro Kramarić

9. Josip Maro Kramarić

Josip Maro Kramarić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Noa Milković

7. Noa Milković

Noa Milković

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

1. Ivan Jagatić

Ivan Jagatić

Ivan Jagatić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

7. Petar PečekK

Petar Peček

Petar Peček

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

16. Domagoj Kulašević

Domagoj Kulašević

Domagoj Kulašević

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

18. Antonio Fabijanec

Antonio Fabijanec

Antonio Fabijanec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

8. Matija Đuričić

Matija Đuričić

Matija Đuričić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

17. Marko Relja

Marko Relja

Marko Relja

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

19. Ivan Sokić

Ivan Sokić

Ivan Sokić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

9. Veno Smolčić

Veno Smolčić

Veno Smolčić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

2. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

10. Stjepan Celiček

Stjepan Celiček

Stjepan Celiček

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

5. Antun Hercigonja

Antun Hercigonja

Antun Hercigonja

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
  • Rođendan : 1991-05-10

Zamjene

11. Ivan Zirdum

Ivan Zirdum

Ivan Zirdum

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

4. Jasmin Gorski

Jasmin Gorski

Jasmin Gorski

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

16. Luka Anić

Luka Anić

Luka Anić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
  • Rođendan : 2003-09-02

6. Romano Gorše

Romano Gorše

Romano Gorše

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
  • Rođendan : 1993-02-22

15. Matija Antunović

Matija Antunović

Matija Antunović

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

11. Goran Obradović

Goran Obradović

Goran Obradović

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-06-05

3. Matej Šegota

Matej Šegota

Matej Šegota

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

46 MIN

16. Domagoj Kulašević

6. Romano Gorše

Brezovica

54 MIN

7. Jakov Šupe

9. Josip Maro Kramarić

Blato

60 MIN

6. Tomislav Benc

2. Fran Kovačić

Blato

72 MIN

8. Matija Đuričić

11. Goran Obradović

Brezovica

80 MIN

10. Stjepan Celiček

4. Jasmin Gorski

Brezovica

87 MIN

21. Luka Knežević

17. Andrija Milković

Blato