Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 02 Lip 2021

Prigorje Markuševec

Martin Ferenčak`

Luka Hadžić`

Nikola Novosel`

Nikola Novosel`

4 : 2

Šparta Elektra

Ivan Baf`

Martin Stojčević`

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

25. Martin Ferenčak

10. Luka Hadžić

8. Nikola Novosel

8. Nikola Novosel

Gol

9. Ivan Baf

2. Martin Stojčević

1

Žuti karton

0

6

Zamjene

4

Zvonko Lipovac

Trener

Ronald Štrumberger

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ante Čuljak

Prvi pomoćni sudac: Marko Rukavina

Drugi pomoćni sudac: Marko Škrobo

Četvrti sudac:

Delegat: Zlatko Huha

Ostali:
Sedlar Zoran lic. 22
Miklec Dubravko lic. 19

32 MIN

Gol 8. Nikola Novosel (Prigorje Markuševec)

goal

42 MIN

Gol 8. Nikola Novosel (Prigorje Markuševec)

goal

58 MIN

Gol 25. Martin Ferenčak (Prigorje Markuševec)

goal

66 MIN

Gol 10. Luka Hadžić (Prigorje Markuševec)

goal

73 MIN

Gol 9. Ivan Baf (Šparta Elektra)

goal

88 MIN

Žuti karton 3. Bernard Nujić (Prigorje Markuševec)

yellow card

89 MIN

Gol 2. Martin Stojčević (Šparta Elektra)

goal
Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Lovro Lužanac

1. Lovro Lužanac

Lovro Lužanac

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Filip Vincek

20. Filip Vincek

Filip Vincek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Dejan Popović

5. Dejan Popović

Dejan Popović

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Dominik Nujić

7. Dominik NujićK

Dominik Nujić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Bernard Nujić

3. Bernard Nujić

Bernard Nujić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Marko Baron

9. Marko Baron

Marko Baron

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Andrej Peremin

6. Andrej Peremin

Andrej Peremin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Matija Vertuš

14. Matija Vertuš

Matija Vertuš

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Martin Ferenčak

25. Martin Ferenčak

Martin Ferenčak

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Nikola Novosel

8. Nikola Novosel

Nikola Novosel

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Petar Miklec

5. Petar Miklec

Petar Miklec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

Luka Miholić

99. Luka Miholić

Luka Miholić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Mateo Šušković

4. Mateo Šušković

Mateo Šušković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Luka Hadžić

10. Luka Hadžić

Luka Hadžić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Mislav Prnjak

19. Mislav Prnjak

Mislav Prnjak

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1996-04-04
Antun Janeš

24. Antun Janeš

Antun Janeš

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1994-06-08
Jurica Mihovec

11. Jurica Mihovec

Jurica Mihovec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

1. Leo Benković

Leo Benković

Leo Benković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

17. Filip Trdak

Filip Trdak

Filip Trdak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Sven Gubić

Sven Gubić

Sven Gubić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

18. Filip PilipovićK

Filip Pilipović

Filip Pilipović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Mateo Škrobar

Mateo Škrobar

Mateo Škrobar

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-09-17

2. Martin Stojčević

Martin Stojčević

Martin Stojčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1995-11-03

9. Siniša Djurić

Siniša Djurić

Siniša Djurić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

7. Leonardo Franković

Leonardo Franković

Leonardo Franković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

15. Paolo Pereša

Paolo Pereša

Paolo Pereša

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-05-02

9. Vedran Marković

Vedran Marković

Vedran Marković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1987-07-30

10. Martin Zefkić

Martin Zefkić

Martin Zefkić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

12. Petar Herček

Petar Herček

Petar Herček

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 2002-01-04

5. Karlo Pole

Karlo Pole

Karlo Pole

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

4. Franko Menegoni

Franko Menegoni

Franko Menegoni

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Sven Premužić

Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Ivan Baf

Ivan Baf

Ivan Baf

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1999-10-02

46 MIN

15. Paolo Pereša

9. Ivan Baf

Šparta Elektra

60 MIN

14. Matija Vertuš

4. Mateo Šušković

Prigorje Markuševec

60 MIN

8. Nikola Novosel

11. Jurica Mihovec

Prigorje Markuševec

62 MIN

25. Martin Ferenčak

10. Luka Hadžić

Prigorje Markuševec

62 MIN

9. Marko Baron

99. Luka Miholić

Prigorje Markuševec

62 MIN

13. Sven Gubić

4. Franko Menegoni

Šparta Elektra

62 MIN

17. Filip Trdak

5. Karlo Pole

Šparta Elektra

68 MIN

6. Andrej Peremin

24. Antun Janeš

Prigorje Markuševec

68 MIN

20. Filip Vincek

19. Mislav Prnjak

Prigorje Markuševec

68 MIN

7. Leonardo Franković

13. Sven Premužić

Šparta Elektra