Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 22 Svi 2021

Šparta Elektra

Siniša Djurić`

Martin Stojčević`

2 : 1

Prigorje Žerjavinec

Josip Barbarić`

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Prigorje Žerjavinec
Prigorje Žerjavinec

9. Siniša Djurić

2. Martin Stojčević

Gol

9. Josip Barbarić

4

Žuti karton

3

1

Kazneni udarac

1

5

Zamjene

3

Ronald Štrumberger

Trener

Marko Vukoja

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Petar Bošnjak

Prvi pomoćni sudac: Dalibor Jurić

Drugi pomoćni sudac: Danijel Benko

Četvrti sudac:

Delegat: Željko Krešić

Ostali:
Zoran Sedlar Lic 22
Sanja Butić Lic 3

12 MIN

Kazneni udarac (Gol) 9. Josip Barbarić (Prigorje Žerjavinec)

penalty

16 MIN

Žuti karton 15. Patrik Latinović (Prigorje Žerjavinec)

yellow card

34 MIN

Žuti karton 10. Martin Zefkić (Šparta Elektra)

yellow card

45 MIN

Žuti karton 9. Ivan Baf (Šparta Elektra)

yellow card

53 MIN

Gol 9. Siniša Djurić (Šparta Elektra)

goal

67 MIN

Žuti karton 13. Matija Soldo (Prigorje Žerjavinec)

yellow card

67 MIN

Kazneni udarac (Gol) 2. Martin Stojčević (Šparta Elektra)

penalty

84 MIN

Žuti karton 4. Adel Ćordić (Šparta Elektra)

yellow card

84 MIN

Žuti karton 4. Karlo Dominik Lihtar (Prigorje Žerjavinec)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 7. Leonardo Franković (Šparta Elektra)

yellow card
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Prigorje Žerjavinec

Prigorje Žerjavinec

Leo Benković

1. Leo Benković

Leo Benković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Vili Leskovčak

11. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Martin Stojčević

2. Martin Stojčević

Martin Stojčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1995-11-03
Adel Ćordić

4. Adel Ćordić

Adel Ćordić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Josip Nimac

8. Josip NimacK

Josip Nimac

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Sven Gubić

13. Sven Gubić

Sven Gubić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Martin Zefkić

10. Martin Zefkić

Martin Zefkić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Siniša Djurić

9. Siniša Djurić

Siniša Djurić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mateo Škrobar

11. Mateo Škrobar

Mateo Škrobar

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-09-17
Ivan Penava

10. Ivan Penava

Ivan Penava

  • Ime kluba: Futsal škola Zagi
  • Država : HR
Ivan Baf

9. Ivan Baf

Ivan Baf

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1999-10-02

Zamjene

Petar Herček

12. Petar Herček

Petar Herček

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 2002-01-04
Filip Mazalin

6. Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Sven Premužić

13. Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Filip Trdak

17. Filip Trdak

Filip Trdak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Leonardo Franković

7. Leonardo Franković

Leonardo Franković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Karlo Pole

5. Karlo Pole

Karlo Pole

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Nico Siviero

. Nico Siviero

Nico Siviero

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1996-06-04

12. Erik Genzić

Erik Genzić

Erik Genzić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-08-06

7. Valentino Jelovečki

Valentino Jelovečki

Valentino Jelovečki

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

14. Petar Barbarić

Petar Barbarić

Petar Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

2. Ivan Smiljanić

Ivan Smiljanić

Ivan Smiljanić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

15. Patrik Latinović

Patrik Latinović

Patrik Latinović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

13. Gabriel Prelec

Gabriel Prelec

Gabriel Prelec

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

4. Karlo Dominik Lihtar

Karlo Dominik Lihtar

Karlo Dominik Lihtar

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

2. Bruno Topić

Bruno Topić

Bruno Topić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

9. Josip BarbarićK

Josip Barbarić

Josip Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

13. Matija Soldo

Matija Soldo

Matija Soldo

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

6. Matija Matanović

Matija Matanović

Matija Matanović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

Zamjene

17. Matej Radoš

Matej Radoš

Matej Radoš

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

16. Antonio Mihaljek

Antonio Mihaljek

Antonio Mihaljek

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

. Robert Bukal

Robert Bukal

Robert Bukal

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1999-09-11

7. Lazar Glasnović

Lazar Glasnović

Lazar Glasnović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

18. Nino Črljenec

Nino Črljenec

Nino Črljenec

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1990-11-16

15. Marko Šarić

Marko Šarić

Marko Šarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1996-12-10

31 MIN

11. Vili Leskovčak

17. Filip Trdak

Šparta Elektra

46 MIN

9. Ivan Baf

7. Leonardo Franković

Šparta Elektra

63 MIN

11. Mateo Škrobar

5. Karlo Pole

Šparta Elektra

65 MIN

15. Patrik Latinović

16. Antonio Mihaljek

Prigorje Žerjavinec

70 MIN

13. Matija Soldo

7. Lazar Glasnović

Prigorje Žerjavinec

75 MIN

2. Bruno Topić

. Robert Bukal

Prigorje Žerjavinec

90 MIN

9. Siniša Djurić

13. Sven Premužić

Šparta Elektra

90 MIN

10. Ivan Penava

. Nico Siviero

Šparta Elektra