Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 19 Svi 2021

Blato

Jakov Šupe`

1 : 0

Studentski Grad

Blato
Blato

VS

Studentski Grad
Studentski Grad

7. Jakov Šupe

Gol

2

Žuti karton

1

4

Zamjene

2

Mladen Muškovac

Trener

Dalibor Vranić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ana Kederov

Prvi pomoćni sudac: Filip Lovrić

Drugi pomoćni sudac: Mislav Krmar

Četvrti sudac:

Delegat: Vlado Šobota

Ostali:
Filipović Ivan lic.br.33
Špoljar Damir lic.br.20

49 MIN

Žuti karton 21. Luka Knežević (Blato)

yellow card

68 MIN

Žuti karton 23. Leo Košarić (Blato)

yellow card

72 MIN

Gol 7. Jakov Šupe (Blato)

goal

86 MIN

Žuti karton 18. Borna Ćehajić (Studentski Grad)

yellow card
Blato

Blato

Studentski Grad

Studentski Grad

Dominik Turčić

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Boris Eterović

14. Boris EterovićK

Boris Eterović

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Jakov Šupe

7. Jakov Šupe

Jakov Šupe

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Andrija Milković

17. Andrija Milković

Andrija Milković

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Antonio Zubčić

20. Antonio Zubčić

Antonio Zubčić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
  • Rođendan : 1990-09-22
Šime Baraba

21. Šime Baraba

Šime Baraba

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
  • Rođendan : 1997-08-06
Lorenzo Radić

1. Lorenzo Radić

Lorenzo Radić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Luka Knežević

21. Luka Knežević

Luka Knežević

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Luka Gorše

8. Luka Gorše

Luka Gorše

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Josip Maro Kramarić

9. Josip Maro Kramarić

Josip Maro Kramarić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Leo Košarić

23. Leo Košarić

Leo Košarić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

Zamjene

Petar Tomaš

99. Petar Tomaš

Petar Tomaš

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Filip Tonković

5. Filip Tonković

Filip Tonković

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Mate Čagalj

4. Mate Čagalj

Mate Čagalj

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Noa Milković

7. Noa Milković

Noa Milković

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Antonio Cetina

3. Antonio Cetina

Antonio Cetina

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Marin Mamić

9. Marin Mamić

Marin Mamić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
  • Rođendan : 1988-09-17

1. Franjo Berišić

Franjo Berišić

Franjo Berišić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

10. Matija ĆibarićK

Matija Ćibarić

Matija Ćibarić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

2. Bajram Alili

Bajram Alili

Bajram Alili

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : MK

18. Borna Ćehajić

Borna Ćehajić

Borna Ćehajić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

4. Filip Bukovec

Filip Bukovec

Filip Bukovec

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

17. Leopold Lovrić

Leopold Lovrić

Leopold Lovrić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

3. David Vidaković

David Vidaković

David Vidaković

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

20. Antonio Mandić

Antonio Mandić

Antonio Mandić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

8. Borna Vuk

Borna Vuk

Borna Vuk

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

8. Vedran Cvetojević

Vedran Cvetojević

Vedran Cvetojević

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 1997-06-29

17. Mihael Kelemen

Mihael Kelemen

Mihael Kelemen

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

12. Antonio Erceg

Antonio Erceg

Antonio Erceg

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

6. Marijan Roso

Marijan Roso

Marijan Roso

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

. Jure Blaž Pavić

Jure Blaž Pavić

Jure Blaž Pavić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

. Hyunho Jo

Hyunho Jo

Hyunho Jo

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : KR
  • Rođendan : 1994-10-24

46 MIN

17. Andrija Milković

5. Filip Tonković

Blato

53 MIN

9. Josip Maro Kramarić

9. Marin Mamić

Blato

53 MIN

21. Luka Knežević

4. Mate Čagalj

Blato

76 MIN

2. Bajram Alili

. Jure Blaž Pavić

Studentski Grad

88 MIN

18. Borna Ćehajić

6. Marijan Roso

Studentski Grad

90 MIN

7. Jakov Šupe

7. Noa Milković

Blato