Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 19 Svi 2021

Polet

Marko Tadić`

Matija Pavlović`

Dario Sudec`

Marko Ćavar`

Dario Sudec`

5 : 1

Šparta Elektra

Martin Zefkić`

Polet
Polet

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

9. Marko Tadić

8. Matija Pavlović

5. Dario Sudec

18. Marko Ćavar

5. Dario Sudec

Gol

10. Martin Zefkić

6

Zamjene

5

Ante Smoljan

Trener

Ronald Štrumberger

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Toni Dadić

Prvi pomoćni sudac: Mario Jurašić

Drugi pomoćni sudac: Željko Starešinić

Četvrti sudac:

Delegat: Željko Barbir

Ostali:
Tomljenović Marko lic.br.9
Sedlar Zoran lic.br.22

21 MIN

Gol 8. Matija Pavlović (Polet)

goal

30 MIN

Gol 5. Dario Sudec (Polet)

goal

37 MIN

Gol 10. Martin Zefkić (Šparta Elektra)

goal

47 MIN

Gol 9. Marko Tadić (Polet)

goal

55 MIN

Žuti karton 15. Paolo Pereša (Šparta Elektra)

yellow card

67 MIN

Gol 5. Dario Sudec (Polet)

goal

71 MIN

Gol 18. Marko Ćavar (Polet)

goal
Polet

Polet

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Alan Hadžiselimović

99. Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Ivan Lasić

10. Ivan Lasić

Ivan Lasić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Lukas Gluhalić

10. Lukas Gluhalić

Lukas Gluhalić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Matija Pavlović

8. Matija Pavlović

Matija Pavlović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Marko Tadić

9. Marko Tadić

Marko Tadić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Dario Sudec

5. Dario Sudec

Dario Sudec

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Ivan Hren

16. Ivan Hren

Ivan Hren

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Niko Vlatković

6. Niko Vlatković

Niko Vlatković

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
  • Rođendan : 1985-03-12
Antun Martinović

14. Antun Martinović

Antun Martinović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Marko Pavičić

19. Marko Pavičić

Marko Pavičić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Filip Vojnović

3. Filip VojnovićK

Filip Vojnović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

Zamjene

Marko Ćavar

18. Marko Ćavar

Marko Ćavar

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Anđelko Jurišić

17. Anđelko Jurišić

Anđelko Jurišić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Ivan Hercigonja

15. Ivan Hercigonja

Ivan Hercigonja

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Petar Jazvić

6. Petar Jazvić

Petar Jazvić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
El-Kerim Dželilović

15. El-Kerim Dželilović

El-Kerim Dželilović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : BA
  • Rođendan : 2000-11-05
Josip Ištuk

11. Josip Ištuk

Josip Ištuk

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

1. Leo Benković

Leo Benković

Leo Benković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Josip Nimac

Josip Nimac

Josip Nimac

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

17. Filip Trdak

Filip Trdak

Filip Trdak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Sven Gubić

Sven Gubić

Sven Gubić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Martin Stojčević

Martin Stojčević

Martin Stojčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1995-11-03

10. Martin Zefkić

Martin Zefkić

Martin Zefkić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

18. Filip PilipovićK

Filip Pilipović

Filip Pilipović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

15. Paolo Pereša

Paolo Pereša

Paolo Pereša

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-05-02

11. Mateo Škrobar

Mateo Škrobar

Mateo Škrobar

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-09-17

10. Ivan Penava

Ivan Penava

Ivan Penava

  • Ime kluba: Futsal škola Zagi
  • Država : HR

9. Ivan Baf

Ivan Baf

Ivan Baf

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1999-10-02

Zamjene

12. Petar Herček

Petar Herček

Petar Herček

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 2002-01-04

6. Filip Mazalin

Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Sven Premužić

Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

7. Leonardo Franković

Leonardo Franković

Leonardo Franković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

5. Karlo Pole

Karlo Pole

Karlo Pole

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

4. Adel Ćordić

Adel Ćordić

Adel Ćordić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

. Nico Siviero

Nico Siviero

Nico Siviero

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1996-06-04

46 MIN

19. Marko Pavičić

11. Josip Ištuk

Polet

60 MIN

9. Marko Tadić

18. Marko Ćavar

Polet

60 MIN

10. Lukas Gluhalić

15. Ivan Hercigonja

Polet

60 MIN

8. Josip Nimac

5. Karlo Pole

Šparta Elektra

60 MIN

15. Paolo Pereša

7. Leonardo Franković

Šparta Elektra

68 MIN

2. Martin Stojčević

13. Sven Premužić

Šparta Elektra

68 MIN

9. Ivan Baf

. Nico Siviero

Šparta Elektra

70 MIN

5. Dario Sudec

15. El-Kerim Dželilović

Polet

70 MIN

10. Ivan Lasić

17. Anđelko Jurišić

Polet

75 MIN

8. Matija Pavlović

6. Petar Jazvić

Polet

75 MIN

10. Ivan Penava

6. Filip Mazalin

Šparta Elektra