Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 09 Svi 2021

Nur

Almedin Mujkić`

Patrik Babić`

2 : 5

Mladost Buzin

Dominik Brletić`

Dominik Brletić`

Anđelko Čuljak`

Petar Cebin`

Domagoj Pjevac`

Nur
Nur

VS

Mladost Buzin
Mladost Buzin

5. Almedin Mujkić

7. Patrik Babić

Gol

21. Dominik Brletić

21. Dominik Brletić

10. Anđelko Čuljak

10. Petar Cebin

18. Domagoj Pjevac

2

Žuti karton

2

3

Zamjene

3

Sali Idrizi

Trener

Davor Gudiček

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Luka Abaz

Prvi pomoćni sudac: Danijel Benko

Drugi pomoćni sudac: Ante Novak

Četvrti sudac:

Delegat: Matej Korša

Ostali:
Jasmin Ičanović lic.br.39
Renato Balić lic.br.4

16 MIN

Gol 21. Dominik Brletić (Mladost Buzin)

goal

26 MIN

Gol 21. Dominik Brletić (Mladost Buzin)

goal

42 MIN

Gol 10. Petar Cebin (Mladost Buzin)

goal

44 MIN

Gol 18. Domagoj Pjevac (Mladost Buzin)

goal

64 MIN

Žuti karton 4. Adnan Dautović (Nur)

yellow card

71 MIN

Gol 10. Anđelko Čuljak (Mladost Buzin)

goal

78 MIN

Žuti karton 5. Matej Pavletić (Mladost Buzin)

yellow card

82 MIN

Gol 5. Almedin Mujkić (Nur)

goal

85 MIN

Gol 7. Patrik Babić (Nur)

goal

89 MIN

Žuti karton 7. Patrik Babić (Nur)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 4. Florijan Galić (Mladost Buzin)

yellow card
Nur

Nur

Mladost Buzin

Mladost Buzin

Dario Fras

33. Dario Fras

Dario Fras

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Diego Seferović

14. Diego Seferović

Diego Seferović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Adnan Dautović

4. Adnan DautovićK

Adnan Dautović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Domagoj Abramović

10. Domagoj Abramović

Domagoj Abramović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Marijan Dodić

21. Marijan Dodić

Marijan Dodić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Andrija Prpić

13. Andrija Prpić

Andrija Prpić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Lukas Čegrlj

7. Lukas Čegrlj

Lukas Čegrlj

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Filip Glavić

15. Filip Glavić

Filip Glavić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Marko Novosel

8. Marko Novosel

Marko Novosel

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Leon Badanjak

7. Leon Badanjak

Leon Badanjak

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Patrik Babić

7. Patrik Babić

Patrik Babić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

Zamjene

Semir Oraščanin

12. Semir Oraščanin

Semir Oraščanin

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Almedin Mujkić

5. Almedin Mujkić

Almedin Mujkić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : BA
Ivan Vugrin

14. Ivan Vugrin

Ivan Vugrin

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Ante Ćurić

20. Ante Ćurić

Ante Ćurić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Karlo Škarica

9. Karlo Škarica

Karlo Škarica

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

1. Dino Bogojević

Dino Bogojević

Dino Bogojević

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

6. Joško Prnjak

Joško Prnjak

Joško Prnjak

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

18. Domagoj Pjevac

Domagoj Pjevac

Domagoj Pjevac

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

10. Anđelko Čuljak

Anđelko Čuljak

Anđelko Čuljak

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

4. Florijan Galić

Florijan Galić

Florijan Galić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

17. Tomislav Rimac

Tomislav Rimac

Tomislav Rimac

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

14. Aleksandar Lošonski

Aleksandar Lošonski

Aleksandar Lošonski

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

10. Petar CebinK

Petar Cebin

Petar Cebin

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

21. Dominik Brletić

Dominik Brletić

Dominik Brletić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

14. Sven Kovačević

Sven Kovačević

Sven Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

5. Matej Pavletić

Matej Pavletić

Matej Pavletić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Zamjene

. Lucas Trojak

Lucas Trojak

Lucas Trojak

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

3. Andrej Abrić

Andrej Abrić

Andrej Abrić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

1. Stjepan Vidović

Stjepan Vidović

Stjepan Vidović

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

53 MIN

21. Marijan Dodić

14. Ivan Vugrin

Nur

66 MIN

8. Marko Novosel

20. Ante Ćurić

Nur

68 MIN

6. Joško Prnjak

3. Andrej Abrić

Mladost Buzin

70 MIN

18. Domagoj Pjevac

. Lucas Trojak

Mladost Buzin

77 MIN

14. Diego Seferović

5. Almedin Mujkić

Nur

79 MIN

14. Aleksandar Lošonski

1. Stjepan Vidović

Mladost Buzin