Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 09 Svi 2021

Sesvetski Kraljevec

Ivan Zečević`

Matej Matijević`

Matej Matijević`

3 : 0

Šparta Elektra

Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

9. Ivan Zečević

10. Matej Matijević

10. Matej Matijević

Gol

4

Žuti karton

2

5

Zamjene

4

Nikola Pustak

Trener

Ronald Štrumberger

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Armando Gojak

Prvi pomoćni sudac: Hrvoje Vrbanec

Drugi pomoćni sudac: Valentino Tomić

Četvrti sudac:

Delegat: Zlatko Đura

Ostali:
Marko Kovačević lic.br.36
Zoran Sedlar lic.br.22

39 MIN

Gol 10. Matej Matijević (Sesvetski Kraljevec)

goal

45 MIN

Žuti karton 9. Ivan Zečević (Sesvetski Kraljevec)

yellow card

48 MIN

Žuti karton 2. Josip Juraj Pajvot (Sesvetski Kraljevec)

yellow card

55 MIN

Gol 9. Ivan Zečević (Sesvetski Kraljevec)

goal

59 MIN

Žuti karton 14. Filip Frigo (Sesvetski Kraljevec)

yellow card

70 MIN

Žuti karton 9. Ivan Baf (Šparta Elektra)

yellow card

71 MIN

Žuti karton 11. Mateo Škrobar (Šparta Elektra)

yellow card

72 MIN

Žuti karton 5. Tomislav Baković (Sesvetski Kraljevec)

yellow card

74 MIN

Gol 10. Matej Matijević (Sesvetski Kraljevec)

goal
Sesvetski Kraljevec

Sesvetski Kraljevec

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Ivan Jurić-Bare

1. Ivan Jurić-Bare

Ivan Jurić-Bare

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Jurica Jug

7. Jurica Jug

Jurica Jug

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Matej Matijević

10. Matej MatijevićK

Matej Matijević

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Ivan Zečević

9. Ivan Zečević

Ivan Zečević

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Ivan Vladić

17. Ivan Vladić

Ivan Vladić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-08-31
Filip Frigo

14. Filip Frigo

Filip Frigo

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Tomislav Baković

5. Tomislav Baković

Tomislav Baković

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Josip Juraj Pajvot

2. Josip Juraj Pajvot

Josip Juraj Pajvot

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1991-04-09
David Dijanić

15. David Dijanić

David Dijanić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Mario Barić

7. Mario Barić

Mario Barić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Pavao Škrlec

13. Pavao Škrlec

Pavao Škrlec

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

Zamjene

Marko Kolaković

12. Marko Kolaković

Marko Kolaković

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Marko Vuleta

21. Marko Vuleta

Marko Vuleta

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Alen Dugac

6. Alen Dugac

Alen Dugac

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Dario Benić

8. Dario Benić

Dario Benić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Emanuel Stama

21. Emanuel Stama

Emanuel Stama

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
  • Rođendan : 2000-02-16
Patrik Prpić

35. Patrik Prpić

Patrik Prpić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Luka Obadić

2. Luka Obadić

Luka Obadić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

1. Leo Benković

Leo Benković

Leo Benković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Sven Gubić

Sven Gubić

Sven Gubić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Martin Stojčević

Martin Stojčević

Martin Stojčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1995-11-03

7. Leonardo Franković

Leonardo Franković

Leonardo Franković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

5. Karlo Pole

Karlo Pole

Karlo Pole

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Vedran MarkovićK

Vedran Marković

Vedran Marković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1987-07-30

15. Paolo Pereša

Paolo Pereša

Paolo Pereša

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-05-02

9. Siniša Djurić

Siniša Djurić

Siniša Djurić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Mateo Škrobar

Mateo Škrobar

Mateo Škrobar

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-09-17

10. Ivan Penava

Ivan Penava

Ivan Penava

  • Ime kluba: Futsal škola Zagi
  • Država : HR

9. Ivan Baf

Ivan Baf

Ivan Baf

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1999-10-02

Zamjene

12. Stjepan Šimunović

Stjepan Šimunović

Stjepan Šimunović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-08-12

6. Filip Mazalin

Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Sven Premužić

Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

17. Filip Trdak

Filip Trdak

Filip Trdak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

18. Filip Pilipović

Filip Pilipović

Filip Pilipović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

16. Lucijan Mimica

Lucijan Mimica

Lucijan Mimica

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

. Nico Siviero

Nico Siviero

Nico Siviero

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1996-06-04

33 MIN

9. Vedran Marković

17. Filip Trdak

Šparta Elektra

46 MIN

15. David Dijanić

2. Luka Obadić

Sesvetski Kraljevec

46 MIN

5. Karlo Pole

18. Filip Pilipović

Šparta Elektra

66 MIN

7. Jurica Jug

8. Dario Benić

Sesvetski Kraljevec

66 MIN

14. Filip Frigo

21. Emanuel Stama

Sesvetski Kraljevec

72 MIN

11. Mateo Škrobar

6. Filip Mazalin

Šparta Elektra

75 MIN

9. Ivan Zečević

35. Patrik Prpić

Sesvetski Kraljevec

83 MIN

13. Pavao Škrlec

6. Alen Dugac

Sesvetski Kraljevec

84 MIN

9. Ivan Baf

16. Lucijan Mimica

Šparta Elektra