Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 01 Svi 2021

Nur

0 : 1

Prigorje Markuševec

Nur
Nur

VS

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

Gol

25. Martin Ferenčak

3

Zamjene

4

Sali Idrizi

Trener

Zvonko Lipovac

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ivan Forko

Prvi pomoćni sudac: Tvrtko Jureša

Drugi pomoćni sudac: Ante Novak

Četvrti sudac:

Delegat: Dubravko Klement

Ostali:
Dubravko Miklec lic. 19
Jasmin Ičanović lic. 39

21 MIN

Žuti karton 99. Luka Miholić (Prigorje Markuševec)

yellow card

44 MIN

Žuti karton 33. Marijan Dodić (Prigorje Markuševec)

yellow card

79 MIN

Žuti karton 24. Antun Janeš (Prigorje Markuševec)

yellow card

80 MIN

Gol 25. Martin Ferenčak (Prigorje Markuševec)

goal

90 MIN

Žuti karton 11. Jurica Mihovec (Prigorje Markuševec)

yellow card
Nur

Nur

Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Dario Fras

1. Dario Fras

Dario Fras

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Diego Seferović

11. Diego Seferović

Diego Seferović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Adnan Dautović

4. Adnan DautovićK

Adnan Dautović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Andrija Prpić

13. Andrija Prpić

Andrija Prpić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Lukas Čegrlj

7. Lukas Čegrlj

Lukas Čegrlj

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Ivo Bastić

15. Ivo Bastić

Ivo Bastić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Filip Glavić

7. Filip Glavić

Filip Glavić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Marko Novosel

8. Marko Novosel

Marko Novosel

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Leon Badanjak

9. Leon Badanjak

Leon Badanjak

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Stipe Sunara

15. Stipe Sunara

Stipe Sunara

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Patrik Babić

7. Patrik Babić

Patrik Babić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

Zamjene

Semir Oraščanin

12. Semir Oraščanin

Semir Oraščanin

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Marijan Dodić

21. Marijan Dodić

Marijan Dodić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Karlo Glavić

6. Karlo Glavić

Karlo Glavić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Ivan Vugrin

14. Ivan Vugrin

Ivan Vugrin

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Ante Ćurić

22. Ante Ćurić

Ante Ćurić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

1. Vedran Prskalo

Vedran Prskalo

Vedran Prskalo

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

13. Petar Miklec

Petar Miklec

Petar Miklec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

33. Marijan Dodić

Marijan Dodić

Marijan Dodić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

8. Nikola Novosel

Nikola Novosel

Nikola Novosel

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

14. Matija Vertuš

Matija Vertuš

Matija Vertuš

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

17. Filip Kirinić

Filip Kirinić

Filip Kirinić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

25. Martin Ferenčak

Martin Ferenčak

Martin Ferenčak

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

7. Dominik NujićK

Dominik Nujić

Dominik Nujić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

3. Bernard Nujić

Bernard Nujić

Bernard Nujić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

99. Luka Miholić

Luka Miholić

Luka Miholić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

20. Filip Vincek

Filip Vincek

Filip Vincek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

32. Alan Mujagić

Alan Mujagić

Alan Mujagić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

5. Dejan Popović

Dejan Popović

Dejan Popović

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

11. Jurica Mihovec

Jurica Mihovec

Jurica Mihovec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

24. Antun Janeš

Antun Janeš

Antun Janeš

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1994-06-08

9. Marko Baron

Marko Baron

Marko Baron

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

22. Mateo Grobotek

Mateo Grobotek

Mateo Grobotek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1993-12-26

19. Antonio Palić

Antonio Palić

Antonio Palić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

46 MIN

11. Diego Seferović

21. Marijan Dodić

Nur

55 MIN

17. Filip Kirinić

24. Antun Janeš

Prigorje Markuševec

55 MIN

99. Luka Miholić

19. Antonio Palić

Prigorje Markuševec

55 MIN

8. Marko Novosel

22. Ante Ćurić

Nur

72 MIN

20. Filip Vincek

11. Jurica Mihovec

Prigorje Markuševec

84 MIN

7. Filip Glavić

14. Ivan Vugrin

Nur

85 MIN

8. Nikola Novosel

5. Dejan Popović

Prigorje Markuševec