Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 01 Svi 2021

ZET

Tomislav Vlajčić`

Leon Magdić`

2 : 2

Šparta Elektra

Vedran Marković`

Ivan Baf`

ZET
ZET

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

8. Tomislav Vlajčić

8. Leon Magdić

Gol

9. Vedran Marković

9. Ivan Baf

3

Žuti karton

2

1

Kazneni udarac

1

1

Zamjene

4

Jasmin Ganić

Trener

Ronald Štrumberger

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Petar Bošnjak

Prvi pomoćni sudac: Dino Chedid

Drugi pomoćni sudac: Pero Iličić

Četvrti sudac:

Delegat: Tomislav Ištuk

Ostali:
Tino Sofijanić lic br.14
Zoran Sedlar lic.br. 22

17 MIN

Žuti karton 5. Karlo Pole (Šparta Elektra)

yellow card

27 MIN

Gol 9. Ivan Baf (Šparta Elektra)

goal

32 MIN

Gol 8. Tomislav Vlajčić (ZET)

goal

35 MIN

Žuti karton 8. Tomislav Vlajčić (ZET)

yellow card

57 MIN

Žuti karton 10. Paolo Pereša (Šparta Elektra)

yellow card

59 MIN

Žuti karton 30. Vedran Cingulin (ZET)

yellow card

60 MIN

Kazneni udarac (Gol) 9. Vedran Marković (Šparta Elektra)

penalty

81 MIN

Kazneni udarac (Gol) 8. Leon Magdić (ZET)

penalty

83 MIN

Žuti karton 4. Damjan Rimac (ZET)

yellow card
ZET

ZET

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Vedran Cingulin

30. Vedran Cingulin

Vedran Cingulin

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Ivan Radoš

6. Ivan RadošK

Ivan Radoš

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Damjan Rimac

4. Damjan Rimac

Damjan Rimac

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Dominik Pavić

5. Dominik Pavić

Dominik Pavić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Luka Tepeš

10. Luka Tepeš

Luka Tepeš

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Matej Blažević

2. Matej Blažević

Matej Blažević

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Leon Magdić

8. Leon Magdić

Leon Magdić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
  • Rođendan : 1999-04-26
Josip Barać

11. Josip Barać

Josip Barać

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Filip Mlađenović

7. Filip Mlađenović

Filip Mlađenović

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Tomislav Vlajčić

8. Tomislav Vlajčić

Tomislav Vlajčić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Matej Jakopec

2. Matej Jakopec

Matej Jakopec

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
  • Rođendan : 1992-10-26

Zamjene

Toni Đidara

1. Toni Đidara

Toni Đidara

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Filip Dragić

17. Filip Dragić

Filip Dragić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
  • Rođendan : 2000-08-29
Tin Lušić

16. Tin Lušić

Tin Lušić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Vito Mateković

17. Vito Mateković

Vito Mateković

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-11-28
Marko Bagić

18. Marko Bagić

Marko Bagić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Filip Sunjog

14. Filip Sunjog

Filip Sunjog

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Željko Subotić

15. Željko Subotić

Željko Subotić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

12. Stjepan Šimunović

Stjepan Šimunović

Stjepan Šimunović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-08-12

11. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

15. Josip Nimac

Josip Nimac

Josip Nimac

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Sven Gubić

Sven Gubić

Sven Gubić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

5. Karlo Pole

Karlo Pole

Karlo Pole

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Vedran MarkovićK

Vedran Marković

Vedran Marković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1987-07-30

10. Paolo Pereša

Paolo Pereša

Paolo Pereša

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-05-02

2. Siniša Djurić

Siniša Djurić

Siniša Djurić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Mateo Škrobar

Mateo Škrobar

Mateo Škrobar

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-09-17

10. Ivan Penava

Ivan Penava

Ivan Penava

  • Ime kluba: Futsal škola Zagi
  • Država : HR

9. Ivan Baf

Ivan Baf

Ivan Baf

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1999-10-02

Zamjene

1. Leo Benković

Leo Benković

Leo Benković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

6. Filip Mazalin

Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

17. Filip Trdak

Filip Trdak

Filip Trdak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

10. Martin Zefkić

Martin Zefkić

Martin Zefkić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

7. Leonardo Franković

Leonardo Franković

Leonardo Franković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

16. Lucijan Mimica

Lucijan Mimica

Lucijan Mimica

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

. Nico Siviero

Nico Siviero

Nico Siviero

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1996-06-04

40 MIN

11. Mateo Škrobar

7. Leonardo Franković

Šparta Elektra

46 MIN

15. Josip Nimac

10. Martin Zefkić

Šparta Elektra

60 MIN

2. Matej Jakopec

15. Željko Subotić

ZET

77 MIN

10. Paolo Pereša

6. Filip Mazalin

Šparta Elektra

77 MIN

9. Vedran Marković

17. Filip Trdak

Šparta Elektra