Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 28 Tra 2021

Šparta Elektra

0 : 0

Nur

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Nur
Nur

Gol

2

Žuti karton

1

5

Zamjene

2

Ronald Štrumberger

Trener

Sali Idrizi

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Mihael Ljeljak

Prvi pomoćni sudac: Dominik Jurčec

Drugi pomoćni sudac: Marko Rukavina

Četvrti sudac:

Delegat: Branko Bolanča

Ostali:
Alen Šećkanović Lic:43
Jasmin Ičanović Lic:39

76 MIN

Žuti karton 14. Franko Basler (Šparta Elektra)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 13. Andrija Prpić (Nur)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 18. Filip Pilipović (Šparta Elektra)

yellow card
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Nur

Nur

Stjepan Šimunović

12. Stjepan Šimunović

Stjepan Šimunović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-08-12
Filip Trdak

17. Filip Trdak

Filip Trdak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Sven Gubić

13. Sven Gubić

Sven Gubić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Karlo Pole

5. Karlo Pole

Karlo Pole

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Vedran Marković

9. Vedran MarkovićK

Vedran Marković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1987-07-30
Adel Ćordić

4. Adel Ćordić

Adel Ćordić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Siniša Djurić

9. Siniša Djurić

Siniša Djurić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan Penava

17. Ivan Penava

Ivan Penava

  • Ime kluba: Futsal škola Zagi
  • Država : HR
Leonardo Franković

7. Leonardo Franković

Leonardo Franković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Paolo Pereša

15. Paolo Pereša

Paolo Pereša

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-05-02
Mateo Škrobar

11. Mateo Škrobar

Mateo Škrobar

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-09-17

Zamjene

Josip Nimac

8. Josip Nimac

Josip Nimac

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Leo Benković

1. Leo Benković

Leo Benković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Nico Siviero

. Nico Siviero

Nico Siviero

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1996-06-04
Sven Premužić

13. Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Filip Mazalin

6. Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Filip Pilipović

18. Filip Pilipović

Filip Pilipović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Franko Basler

14. Franko Basler

Franko Basler

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-10-09

12. Semir Oraščanin

Semir Oraščanin

Semir Oraščanin

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

14. Diego Seferović

Diego Seferović

Diego Seferović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

4. Adnan DautovićK

Adnan Dautović

Adnan Dautović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

10. Domagoj Abramović

Domagoj Abramović

Domagoj Abramović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

7. Filip Glavić

Filip Glavić

Filip Glavić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

15. Stipe Sunara

Stipe Sunara

Stipe Sunara

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

7. Patrik Babić

Patrik Babić

Patrik Babić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

13. Andrija Prpić

Andrija Prpić

Andrija Prpić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

7. Lukas Čegrlj

Lukas Čegrlj

Lukas Čegrlj

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

8. Marko Novosel

Marko Novosel

Marko Novosel

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

7. Leon Badanjak

Leon Badanjak

Leon Badanjak

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

Zamjene

33. Dario Fras

Dario Fras

Dario Fras

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

6. Karlo Glavić

Karlo Glavić

Karlo Glavić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

20. Ante Ćurić

Ante Ćurić

Ante Ćurić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

5. Almedin Mujkić

Almedin Mujkić

Almedin Mujkić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : BA

15. Ivo Bastić

Ivo Bastić

Ivo Bastić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

14. Ivan Vugrin

Ivan Vugrin

Ivan Vugrin

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

46 MIN

4. Adel Ćordić

8. Josip Nimac

Šparta Elektra

53 MIN

10. Domagoj Abramović

20. Ante Ćurić

Nur

58 MIN

17. Filip Trdak

13. Sven Premužić

Šparta Elektra

70 MIN

11. Mateo Škrobar

. Nico Siviero

Šparta Elektra

70 MIN

7. Leonardo Franković

14. Franko Basler

Šparta Elektra

70 MIN

15. Paolo Pereša

18. Filip Pilipović

Šparta Elektra

80 MIN

8. Marko Novosel

14. Ivan Vugrin

Nur