Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 11 Tra 2021

Studentski Grad

Martin Krešić`

Martin Krešić`

Martin Krešić`

3 : 1

Šparta Elektra

Franko Basler`

Studentski Grad
Studentski Grad

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

9. Martin Krešić

9. Martin Krešić

9. Martin Krešić

Gol

14. Franko Basler

3

Žuti karton

1

2

Zamjene

6

Dalibor Vranić

Trener

Ronald Štrumberger

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Armando Gojak

Prvi pomoćni sudac: Jakov Lasić

Drugi pomoćni sudac: Filip Lovrić

Četvrti sudac:

Delegat: Mijo Pole

Ostali:
Zoran Sedlar, lic. br. 22
Damir Špoljar, lic. br. 20

30 MIN

Gol 9. Martin Krešić (Studentski Grad)

goal

36 MIN

Žuti karton 2. Bajram Alili (Studentski Grad)

yellow card

42 MIN

Crveni karton 4. Adel Ćordić (Šparta Elektra)

red card

44 MIN

Gol 9. Martin Krešić (Studentski Grad)

goal

54 MIN

Žuti karton 19. Joao Tomas Pereira Aires de Gouveia Allen (Studentski Grad)

yellow card

70 MIN

Žuti karton 17. Mihael Kelemen (Studentski Grad)

yellow card

71 MIN

Gol 9. Martin Krešić (Studentski Grad)

goal

74 MIN

Gol 14. Franko Basler (Šparta Elektra)

goal

81 MIN

Žuti karton 9. Siniša Djurić (Šparta Elektra)

yellow card
Studentski Grad

Studentski Grad

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Franjo Berišić

1. Franjo Berišić

Franjo Berišić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Matija Ćibarić

10. Matija ĆibarićK

Matija Ćibarić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Bajram Alili

2. Bajram Alili

Bajram Alili

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : MK
Filip Bukovec

4. Filip Bukovec

Filip Bukovec

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Leopold Lovrić

17. Leopold Lovrić

Leopold Lovrić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
David Vidaković

3. David Vidaković

David Vidaković

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Vedran Cvetojević

8. Vedran Cvetojević

Vedran Cvetojević

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 1997-06-29
Mihael Kelemen

17. Mihael Kelemen

Mihael Kelemen

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ante Pavković

10. Ante Pavković

Ante Pavković

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Joao Tomas Pereira Aires de Gouveia Allen

19. Joao Tomas Pereira Aires de Gouveia Allen

Joao Tomas Pereira Aires de Gouveia Allen

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : PT
  • Rođendan : 2000-05-03
Martin Krešić

9. Martin Krešić

Martin Krešić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

Antonio Erceg

12. Antonio Erceg

Antonio Erceg

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Damjan Žabek

2. Damjan Žabek

Damjan Žabek

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Darren Kelly

5. Darren Kelly

Darren Kelly

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Antonio Palić

6. Antonio Palić

Antonio Palić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Marijan Roso

6. Marijan Roso

Marijan Roso

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Antonio Mandić

20. Antonio Mandić

Antonio Mandić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

1. Leo Benković

Leo Benković

Leo Benković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Martin Stojčević

Martin Stojčević

Martin Stojčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1995-11-03

6. Martin Zefkić

Martin Zefkić

Martin Zefkić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

7. Leonardo Franković

Leonardo Franković

Leonardo Franković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Vedran MarkovićK

Vedran Marković

Vedran Marković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1987-07-30

15. Paolo Pereša

Paolo Pereša

Paolo Pereša

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-05-02

9. Siniša Djurić

Siniša Djurić

Siniša Djurić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Mateo Škrobar

Mateo Škrobar

Mateo Škrobar

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-09-17

9. Ivan Baf

Ivan Baf

Ivan Baf

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1999-10-02

4. Adel Ćordić

Adel Ćordić

Adel Ćordić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

12. Stjepan Šimunović

Stjepan Šimunović

Stjepan Šimunović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-08-12

14. Franko Basler

Franko Basler

Franko Basler

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-10-09

17. Filip Trdak

Filip Trdak

Filip Trdak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Sven Gubić

Sven Gubić

Sven Gubić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

18. Filip Pilipović

Filip Pilipović

Filip Pilipović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

17. Ivan Penava

Ivan Penava

Ivan Penava

  • Ime kluba: Futsal škola Zagi
  • Država : HR

16. Lucijan Mimica

Lucijan Mimica

Lucijan Mimica

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

46 MIN

7. Leonardo Franković

17. Ivan Penava

Šparta Elektra

56 MIN

9. Ivan Baf

14. Franko Basler

Šparta Elektra

56 MIN

10. Ante Pavković

20. Antonio Mandić

Studentski Grad

71 MIN

15. Paolo Pereša

18. Filip Pilipović

Šparta Elektra

71 MIN

11. Mateo Škrobar

16. Lucijan Mimica

Šparta Elektra

76 MIN

8. Vedran Cvetojević

6. Antonio Palić

Studentski Grad

85 MIN

9. Siniša Djurić

17. Filip Trdak

Šparta Elektra

85 MIN

9. Vedran Marković

13. Sven Gubić

Šparta Elektra