Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 21 Stu 2020

Brezovica

Romano Gorše`

Veno Smolčić`

Veno Smolčić`

Antonio Fabijanec`

4 : 1

Blato

Boris Eterović`

Brezovica
Brezovica

VS

Blato
Blato

. Romano Gorše

10. Veno Smolčić

10. Veno Smolčić

18. Antonio Fabijanec

Gol

14. Boris Eterović

2

Zamjene

5

Trener

Mladen Muškovac

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ana Kederov

Prvi pomoćni sudac: Krešimir Lang

Drugi pomoćni sudac: Borna Kordej

Četvrti sudac:

Delegat: Milan Nesvanulica

Ostali:
Nenad Galović lic.br.37
Ivan Filipović lic.br.33

9 MIN

Gol . Romano Gorše (Brezovica)

goal

36 MIN

Žuti karton 8. Patrik Delić (Blato)

yellow card

39 MIN

Gol 10. Veno Smolčić (Brezovica)

goal

45 MIN

Gol 18. Antonio Fabijanec (Brezovica)

goal

48 MIN

Žuti karton 2. Fran Kovačić (Blato)

yellow card

61 MIN

Gol 14. Boris Eterović (Blato)

goal

86 MIN

Gol 10. Veno Smolčić (Brezovica)

goal
Brezovica

Brezovica

Blato

Blato

Ivan Jagatić

12. Ivan Jagatić

Ivan Jagatić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Petar Peček

7. Petar PečekK

Petar Peček

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Domagoj Kulašević

16. Domagoj Kulašević

Domagoj Kulašević

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Antonio Fabijanec

18. Antonio Fabijanec

Antonio Fabijanec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Matija Đuričić

8. Matija Đuričić

Matija Đuričić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Ivan Sokić

19. Ivan Sokić

Ivan Sokić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Veno Smolčić

10. Veno Smolčić

Veno Smolčić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Domagoj Šoštarec

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Romano Gorše

. Romano Gorše

Romano Gorše

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
  • Rođendan : 1993-02-22
Stjepan Celiček

10. Stjepan Celiček

Stjepan Celiček

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Matija Antunović

3. Matija Antunović

Matija Antunović

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

Zamjene

Ivan Zirdum

11. Ivan Zirdum

Ivan Zirdum

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Jasmin Gorski

4. Jasmin Gorski

Jasmin Gorski

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Joško Ivetić

. Joško Ivetić

Joško Ivetić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

12. Petar Tomaš

Petar Tomaš

Petar Tomaš

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

14. Boris EterovićK

Boris Eterović

Boris Eterović

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

3. Antonio Cetina

Antonio Cetina

Antonio Cetina

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

10. Mislav Valenta

Mislav Valenta

Mislav Valenta

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

2. Fran Kovačić

Fran Kovačić

Fran Kovačić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

5. Filip Tonković

Filip Tonković

Filip Tonković

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

8. Patrik Delić

Patrik Delić

Patrik Delić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

9. Ivan Galić

Ivan Galić

Ivan Galić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

4. Mate Čagalj

Mate Čagalj

Mate Čagalj

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

17. Andrija Milković

Andrija Milković

Andrija Milković

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

20. Antonio Zubčić

Antonio Zubčić

Antonio Zubčić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
  • Rođendan : 1990-09-22

Zamjene

1. Dominik Turčić

Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

21. Marko Bagić

Marko Bagić

Marko Bagić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

33. Lorenzo Radić

Lorenzo Radić

Lorenzo Radić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

21. Šime Baraba

Šime Baraba

Šime Baraba

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
  • Rođendan : 1997-08-06

7. Jakov Šupe

Jakov Šupe

Jakov Šupe

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

6. Tomislav Benc

Tomislav Benc

Tomislav Benc

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

19. Antonio Brajković

Antonio Brajković

Antonio Brajković

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

30 MIN

3. Antonio Cetina

21. Šime Baraba

Blato

57 MIN

17. Andrija Milković

7. Jakov Šupe

Blato

57 MIN

5. Filip Tonković

33. Lorenzo Radić

Blato

70 MIN

8. Patrik Delić

19. Antonio Brajković

Blato

75 MIN

3. Matija Antunović

4. Jasmin Gorski

Brezovica

84 MIN

. Romano Gorše

11. Ivan Zirdum

Brezovica

84 MIN

10. Mislav Valenta

6. Tomislav Benc

Blato