Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 15 Stu 2020

Mladost Buzin

Patrik Latinović`

Cleverson Rocha de Oliveira`

Petar Cebin`

Cleverson Rocha de Oliveira`

Ivan Idžan`

Cleverson Rocha de Oliveira`

Ivan Idžan`

Anđelko Čuljak`

Cleverson Rocha de Oliveira`

Cleverson Rocha de Oliveira`

10 : 0

Prigorje Žerjavinec

Mladost Buzin
Mladost Buzin

VS

Prigorje Žerjavinec
Prigorje Žerjavinec

. Patrik Latinović

9. Cleverson Rocha de Oliveira

10. Petar Cebin

9. Cleverson Rocha de Oliveira

9. Ivan Idžan

9. Cleverson Rocha de Oliveira

9. Ivan Idžan

11. Anđelko Čuljak

9. Cleverson Rocha de Oliveira

9. Cleverson Rocha de Oliveira

Gol

2

Žuti karton

2

6

Zamjene

6

Davor Gudiček

Trener

Marko Vukoja

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Mihael Ljeljak

Prvi pomoćni sudac: Tvrtko Jureša

Drugi pomoćni sudac: Marko Škrobo

Četvrti sudac:

Delegat: Igor Barišić

Ostali:
Butić Sanja lic.br.3
Lovro Balić lic.br.5

3 MIN

Žuti karton . Aleksandar Lošonski (Mladost Buzin)

yellow card

6 MIN

Gol 8. Mislav Jazbec (Prigorje Žerjavinec)

goal

15 MIN

Žuti karton 9. Cleverson Rocha de Oliveira (Mladost Buzin)

yellow card

30 MIN

Gol 9. Ivan Idžan (Mladost Buzin)

goal

32 MIN

Gol 14. Mislav Blaić (Mladost Buzin)

goal

32 MIN

Žuti karton 23. Marin Marasović (Prigorje Žerjavinec)

yellow card

35 MIN

Žuti karton 9. Cleverson Rocha de Oliveira (Mladost Buzin)

yellow card

41 MIN

Gol 9. Ivan Idžan (Mladost Buzin)

goal

45 MIN

Gol 9. Cleverson Rocha de Oliveira (Mladost Buzin)

goal

49 MIN

Gol . Patrik Latinović (Prigorje Žerjavinec)

goal

70 MIN

Gol 10. Petar Cebin (Mladost Buzin)

goal

72 MIN

Gol 9. Cleverson Rocha de Oliveira (Mladost Buzin)

goal

86 MIN

Gol 11. Anđelko Čuljak (Mladost Buzin)

goal

88 MIN

Gol 9. Cleverson Rocha de Oliveira (Mladost Buzin)

goal
Mladost Buzin

Mladost Buzin

Prigorje Žerjavinec

Prigorje Žerjavinec

Stjepan Vidović

99. Stjepan Vidović

Stjepan Vidović

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Florijan Galić

2. Florijan Galić

Florijan Galić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Mislav Lulić

4. Mislav Lulić

Mislav Lulić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Anđelko Čuljak

11. Anđelko ČuljakK

Anđelko Čuljak

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Ivan Idžan

9. Ivan Idžan

Ivan Idžan

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Dominik Brletić

4. Dominik Brletić

Dominik Brletić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Mislav Blaić

14. Mislav Blaić

Mislav Blaić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Cleverson Rocha de Oliveira

9. Cleverson Rocha de Oliveira

Cleverson Rocha de Oliveira

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : BR
Toni Maričević

5. Toni Maričević

Toni Maričević

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
  • Rođendan : 1993-04-30
Aleksandar Lošonski

. Aleksandar Lošonski

Aleksandar Lošonski

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Leart Krasniqi

. Leart Krasniqi

Leart Krasniqi

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Zamjene

Ivan Majurec

1. Ivan Majurec

Ivan Majurec

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
  • Rođendan : 1987-09-09
Andrej Abrić

3. Andrej Abrić

Andrej Abrić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Andrija Pavlović

17. Andrija Pavlović

Andrija Pavlović

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
  • Rođendan : 2000-07-08
Ivan Cerovski

10. Ivan Cerovski

Ivan Cerovski

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Petar Cebin

10. Petar Cebin

Petar Cebin

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Florijan Marasović

15. Florijan Marasović

Florijan Marasović

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

. Marko Dolibašić

Marko Dolibašić

Marko Dolibašić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

11. Fran Marasović

Fran Marasović

Fran Marasović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

. Valentino Jelovečki

Valentino Jelovečki

Valentino Jelovečki

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

23. Marin Marasović

Marin Marasović

Marin Marasović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

. Patrik Latinović

Patrik Latinović

Patrik Latinović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

17. Matija SoldoK

Matija Soldo

Matija Soldo

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

14. Antonio Mihaljek

Antonio Mihaljek

Antonio Mihaljek

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

. Robert Bukal

Robert Bukal

Robert Bukal

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1999-09-11

8. Karlo Dominik Lihtar

Karlo Dominik Lihtar

Karlo Dominik Lihtar

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

8. Mislav Jazbec

Mislav Jazbec

Mislav Jazbec

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

7. Martin Richter

Martin Richter

Martin Richter

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

Zamjene

23. Ivica Hranjec

Ivica Hranjec

Ivica Hranjec

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

9. Josip Barbarić

Josip Barbarić

Josip Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

. Matej Radoš

Matej Radoš

Matej Radoš

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

. Gabriel Prelec

Gabriel Prelec

Gabriel Prelec

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

. Nino Črljenec

Nino Črljenec

Nino Črljenec

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1990-11-16

18. Ivan Rajner

Ivan Rajner

Ivan Rajner

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

45 MIN

. Robert Bukal

. Gabriel Prelec

Prigorje Žerjavinec

46 MIN

99. Stjepan Vidović

1. Ivan Majurec

Mladost Buzin

46 MIN

. Marko Dolibašić

23. Ivica Hranjec

Prigorje Žerjavinec

46 MIN

11. Fran Marasović

9. Josip Barbarić

Prigorje Žerjavinec

53 MIN

. Aleksandar Lošonski

17. Andrija Pavlović

Mladost Buzin

53 MIN

. Leart Krasniqi

3. Andrej Abrić

Mladost Buzin

53 MIN

4. Mislav Lulić

10. Ivan Cerovski

Mladost Buzin

53 MIN

9. Ivan Idžan

10. Petar Cebin

Mladost Buzin

55 MIN

23. Marin Marasović

18. Ivan Rajner

Prigorje Žerjavinec

62 MIN

. Valentino Jelovečki

. Matej Radoš

Prigorje Žerjavinec

65 MIN

2. Florijan Galić

15. Florijan Marasović

Mladost Buzin

83 MIN

17. Matija Soldo

. Nino Črljenec

Prigorje Žerjavinec