Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 07 Stu 2020

Šparta Elektra

0 : 1

Prigorje Markuševec

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

Gol

17. Antonio Palić

2

Žuti karton

1

4

Zamjene

5

Ronald Štrumberger

Trener

Zvonko Lipovac

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Armando Gojak

Prvi pomoćni sudac: Tomislav Ćorluka

Drugi pomoćni sudac: Ivan Luburić

Četvrti sudac:

Delegat: Vlado Šobota

Ostali:
Nenad Dubovečak Lic 21
Miklec Dubravko Lic 19

19 MIN

Žuti karton . Vedran Marković (Šparta Elektra)

yellow card

81 MIN

Žuti karton . Mateo Škrobar (Šparta Elektra)

yellow card

90 MIN

Gol 17. Antonio Palić (Prigorje Markuševec)

goal

90 MIN

Žuti karton 18. Luka Miholić (Prigorje Markuševec)

yellow card
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Leo Benković

12. Leo Benković

Leo Benković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Filip Trdak

18. Filip Trdak

Filip Trdak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Martin Stojčević

. Martin StojčevićK

Martin Stojčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1995-11-03
Franko Menegoni

5. Franko Menegoni

Franko Menegoni

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Renato Šorša

. Renato Šorša

Renato Šorša

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Martin Zefkić

8. Martin Zefkić

Martin Zefkić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Vedran Marković

. Vedran Marković

Vedran Marković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1987-07-30
Paolo Pereša

. Paolo Pereša

Paolo Pereša

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-05-02
Siniša Djurić

10. Siniša Djurić

Siniša Djurić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mateo Škrobar

. Mateo Škrobar

Mateo Škrobar

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-09-17
Karlo Pole

29. Karlo Pole

Karlo Pole

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

Stjepan Šimunović

1. Stjepan Šimunović

Stjepan Šimunović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-08-12
Sven Premužić

13. Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Bruno Knežević

16. Bruno Knežević

Bruno Knežević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Sven Gubić

22. Sven Gubić

Sven Gubić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Tin Juričić

10. Tin Juričić

Tin Juričić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Filip Pilipović

18. Filip Pilipović

Filip Pilipović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan Penava

7. Ivan Penava

Ivan Penava

  • Ime kluba: Futsal škola Zagi
  • Država : HR

1. Vedran Prskalo

Vedran Prskalo

Vedran Prskalo

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

20. Filip Vincek

Filip Vincek

Filip Vincek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

5. Dejan PopovićK

Dejan Popović

Dejan Popović

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

16. Stjepan Miklec

Stjepan Miklec

Stjepan Miklec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

3. Bernard Nujić

Bernard Nujić

Bernard Nujić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

44. Matija Petreković

Matija Petreković

Matija Petreković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

6. Andrej Peremin

Andrej Peremin

Andrej Peremin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

14. Matija Vertuš

Matija Vertuš

Matija Vertuš

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

15. Tomislav Kravarščan

Tomislav Kravarščan

Tomislav Kravarščan

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

25. Martin Ferenčak

Martin Ferenčak

Martin Ferenčak

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

33. Marijan Dodić

Marijan Dodić

Marijan Dodić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

17. Filip Kirinić

Filip Kirinić

Filip Kirinić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

18. Luka Miholić

Luka Miholić

Luka Miholić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

3. Jurica Mihovec

Jurica Mihovec

Jurica Mihovec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

17. Antonio Palić

Antonio Palić

Antonio Palić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

22. Mateo Grobotek

Mateo Grobotek

Mateo Grobotek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1993-12-26

11. Ivan Jeleković

Ivan Jeleković

Ivan Jeleković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

46 MIN

25. Martin Ferenčak

3. Jurica Mihovec

Prigorje Markuševec

46 MIN

18. Filip Trdak

7. Ivan Penava

Šparta Elektra

62 MIN

. Paolo Pereša

18. Filip Pilipović

Šparta Elektra

70 MIN

15. Tomislav Kravarščan

22. Mateo Grobotek

Prigorje Markuševec

74 MIN

3. Bernard Nujić

18. Luka Miholić

Prigorje Markuševec

74 MIN

16. Stjepan Miklec

17. Antonio Palić

Prigorje Markuševec

78 MIN

. Renato Šorša

13. Sven Premužić

Šparta Elektra

83 MIN

10. Siniša Djurić

16. Bruno Knežević

Šparta Elektra

90 MIN

6. Andrej Peremin

17. Filip Kirinić

Prigorje Markuševec