Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 08 Stu 2020

Nur

Domagoj Abramović`

Domagoj Abramović`

2 : 4

Blato

Ivan Galić`

Ivan Galić`

Ivan Galić`

Ivan Galić`

Nur
Nur

VS

Blato
Blato

10. Domagoj Abramović

10. Domagoj Abramović

Gol

9. Ivan Galić

9. Ivan Galić

9. Ivan Galić

9. Ivan Galić

1

Žuti karton

1

4

Zamjene

5

Sali Idrizi

Trener

Mladen Muškovac

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Filip Dragašević

Prvi pomoćni sudac: Vjekoslav Kovač

Drugi pomoćni sudac: Ivan Mlinac

Četvrti sudac:

Delegat: Zdenko Živčić

Ostali:
Jasmin Ičanović lic. 39
Ivan Filipović lic. 33

11 MIN

Kazneni udarac (Gol) 9. Ivan Galić (Blato)

penalty

36 MIN

Žuti karton 16. Lukas Čegrlj (Nur)

yellow card

48 MIN

Kazneni udarac (Gol) 9. Ivan Galić (Blato)

penalty

51 MIN

Gol 9. Ivan Galić (Blato)

goal

56 MIN

Žuti karton 3. Antonio Cetina (Blato)

yellow card

59 MIN

Gol 9. Ivan Galić (Blato)

goal

59 MIN

Gol 10. Domagoj Abramović (Nur)

goal

72 MIN

Gol 10. Domagoj Abramović (Nur)

goal
Nur

Nur

Blato

Blato

Semir Oraščanin

12. Semir Oraščanin

Semir Oraščanin

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Adnan Dautović

23. Adnan Dautović

Adnan Dautović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Domagoj Abramović

10. Domagoj Abramović

Domagoj Abramović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Marijan Dodić

21. Marijan Dodić

Marijan Dodić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Lukas Čegrlj

16. Lukas Čegrlj

Lukas Čegrlj

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Ivo Bastić

6. Ivo BastićK

Ivo Bastić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Filip Glavić

9. Filip Glavić

Filip Glavić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Leon Badanjak

9. Leon Badanjak

Leon Badanjak

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Pavlo Nikolaichuk

17. Pavlo Nikolaichuk

Pavlo Nikolaichuk

  • Ime kluba: Nur
  • Država : UA
  • Rođendan : 2001-01-22
Karlo Škarica

8. Karlo Škarica

Karlo Škarica

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Stipe Sunara

15. Stipe Sunara

Stipe Sunara

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

Zamjene

Benjamin Fejzić

99. Benjamin Fejzić

Benjamin Fejzić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Almedin Mujkić

2. Almedin Mujkić

Almedin Mujkić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : BA
Diego Seferović

11. Diego Seferović

Diego Seferović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Ivan Vugrin

19. Ivan Vugrin

Ivan Vugrin

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Christian Špoljarić

. Christian Špoljarić

Christian Špoljarić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-10-22

1. Dominik Turčić

Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

11. Marin Križić

Marin Križić

Marin Križić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

14. Boris EterovićK

Boris Eterović

Boris Eterović

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

3. Antonio Cetina

Antonio Cetina

Antonio Cetina

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

2. Fran Kovačić

Fran Kovačić

Fran Kovačić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

5. Filip Tonković

Filip Tonković

Filip Tonković

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

8. Patrik Delić

Patrik Delić

Patrik Delić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

9. Ivan Galić

Ivan Galić

Ivan Galić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

4. Mate Čagalj

Mate Čagalj

Mate Čagalj

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

17. Andrija Milković

Andrija Milković

Andrija Milković

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

10. Mislav Valenta

Mislav Valenta

Mislav Valenta

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

Zamjene

12. Petar Tomaš

Petar Tomaš

Petar Tomaš

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

7. Jakov Šupe

Jakov Šupe

Jakov Šupe

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

19. Antonio Brajković

Antonio Brajković

Antonio Brajković

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

21. Marko Bagić

Marko Bagić

Marko Bagić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

21. Šime Baraba

Šime Baraba

Šime Baraba

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
  • Rođendan : 1997-08-06

33. Lorenzo Radić

Lorenzo Radić

Lorenzo Radić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

27 MIN

17. Andrija Milković

33. Lorenzo Radić

Blato

58 MIN

9. Filip Glavić

2. Almedin Mujkić

Nur

69 MIN

21. Marijan Dodić

11. Diego Seferović

Nur

71 MIN

10. Mislav Valenta

7. Jakov Šupe

Blato

82 MIN

9. Ivan Galić

19. Antonio Brajković

Blato

86 MIN

9. Leon Badanjak

. Christian Špoljarić

Nur

86 MIN

17. Pavlo Nikolaichuk

19. Ivan Vugrin

Nur

86 MIN

3. Antonio Cetina

21. Šime Baraba

Blato

86 MIN

8. Patrik Delić

21. Marko Bagić

Blato