Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 25 Lis 2020

Prigorje Žerjavinec

Lazar Glasnović`

Josip Barbarić`

Lazar Glasnović`

3 : 1

Šparta Elektra

Sven Premužić`

Prigorje Žerjavinec
Prigorje Žerjavinec

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

3. Lazar Glasnović

9. Josip Barbarić

3. Lazar Glasnović

Gol

13. Sven Premužić

7

Zamjene

4

Marko Vukoja

Trener

Ronald Štrumberger

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ivor Firm

Prvi pomoćni sudac: Danijel Benko

Drugi pomoćni sudac: Robert Šimac

Četvrti sudac:

Delegat: Zdenko Živčić

Ostali:
Sanja Butić lic.br.3
Nenad Dubovečak lic.br.21

7 MIN

Gol 3. Lazar Glasnović (Prigorje Žerjavinec)

goal

15 MIN

Gol 9. Josip Barbarić (Prigorje Žerjavinec)

goal

43 MIN

Gol 3. Lazar Glasnović (Prigorje Žerjavinec)

goal

54 MIN

Žuti karton . Mateo Škrobar (Šparta Elektra)

yellow card

85 MIN

Gol 13. Sven Premužić (Šparta Elektra)

goal
Prigorje Žerjavinec

Prigorje Žerjavinec

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Ivica Hranjec

23. Ivica Hranjec

Ivica Hranjec

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Josip Barbarić

9. Josip BarbarićK

Josip Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Smiljanić

2. Ivan Smiljanić

Ivan Smiljanić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Nikola Granđa

7. Nikola Granđa

Nikola Granđa

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR
Nikola Salatović

14. Nikola Salatović

Nikola Salatović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Karlo Dominik Lihtar

8. Karlo Dominik Lihtar

Karlo Dominik Lihtar

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Mislav Jazbec

8. Mislav Jazbec

Mislav Jazbec

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Lazar Glasnović

3. Lazar Glasnović

Lazar Glasnović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Martin Richter

7. Martin Richter

Martin Richter

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Antonio Mihaljek

14. Antonio Mihaljek

Antonio Mihaljek

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Marin Marasović

23. Marin Marasović

Marin Marasović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

Zamjene

Fran Stjepan Lozić

. Fran Stjepan Lozić

Fran Stjepan Lozić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Matija Soldo

17. Matija Soldo

Matija Soldo

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Rajner

18. Ivan Rajner

Ivan Rajner

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Marko Radović

. Marko Radović

Marko Radović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1993-05-29
Bruno Topić

2. Bruno Topić

Bruno Topić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Cvetko

4. Ivan Cvetko

Ivan Cvetko

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Nino Črljenec

. Nino Črljenec

Nino Črljenec

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1990-11-16

12. Leo Benković

Leo Benković

Leo Benković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

. Martin Stojčević

Martin Stojčević

Martin Stojčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1995-11-03

5. Franko Menegoni

Franko Menegoni

Franko Menegoni

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Martin Zefkić

Martin Zefkić

Martin Zefkić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

18. Filip PilipovićK

Filip Pilipović

Filip Pilipović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

. Vedran Marković

Vedran Marković

Vedran Marković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1987-07-30

2. Niko Mandarić

Niko Mandarić

Niko Mandarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

. Mateo Škrobar

Mateo Škrobar

Mateo Škrobar

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-09-17

11. Leonardo Franković

Leonardo Franković

Leonardo Franković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

6. Josip Nimac

Josip Nimac

Josip Nimac

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

14. Marko Ćosić

Marko Ćosić

Marko Ćosić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

16. Bruno Knežević

Bruno Knežević

Bruno Knežević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

. Renato Šorša

Renato Šorša

Renato Šorša

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

29. Karlo Pole

Karlo Pole

Karlo Pole

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Sven Premužić

Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

17 MIN

7. Nikola Granđa

4. Ivan Cvetko

Prigorje Žerjavinec

41 MIN

23. Marin Marasović

18. Ivan Rajner

Prigorje Žerjavinec

46 MIN

2. Niko Mandarić

29. Karlo Pole

Šparta Elektra

46 MIN

12. Leo Benković

16. Bruno Knežević

Šparta Elektra

46 MIN

18. Filip Pilipović

. Renato Šorša

Šparta Elektra

65 MIN

7. Martin Richter

17. Matija Soldo

Prigorje Žerjavinec

77 MIN

8. Martin Zefkić

13. Sven Premužić

Šparta Elektra

82 MIN

3. Lazar Glasnović

2. Bruno Topić

Prigorje Žerjavinec

90 MIN

9. Josip Barbarić

. Nino Črljenec

Prigorje Žerjavinec

90 MIN

8. Karlo Dominik Lihtar

. Marko Radović

Prigorje Žerjavinec

90 MIN

23. Ivica Hranjec

. Fran Stjepan Lozić

Prigorje Žerjavinec