Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 10 Lis 2020

Sava

0 : 4

Šparta Elektra

Sava
Sava

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

Gol

11. Mateo Škrobar

8. Bruno Knežević

11. Mateo Škrobar

18. Ivan Bešlić

7

Zamjene

4

Ivan Babić

Trener

Ronald Štrumberger

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Petar Bošnjak

Prvi pomoćni sudac: Renato Blažeković

Drugi pomoćni sudac: Dalibor Jurić

Četvrti sudac:

Delegat: Vlado Šobota

Ostali:
Zoran Sedlar br.22
Damir Mioč br.24

16 MIN

Žuti karton 15. Josip Nimac (Šparta Elektra)

yellow card

52 MIN

Žuti karton 8. Bruno Knežević (Šparta Elektra)

yellow card

71 MIN

Gol 11. Mateo Škrobar (Šparta Elektra)

goal

76 MIN

Gol 8. Bruno Knežević (Šparta Elektra)

goal

81 MIN

Gol 11. Mateo Škrobar (Šparta Elektra)

goal

83 MIN

Gol 18. Ivan Bešlić (Šparta Elektra)

goal

89 MIN

Žuti karton 9. Vedran Marković (Šparta Elektra)

yellow card
Sava

Sava

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Roman Brnada

1. Roman Brnada

Roman Brnada

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
  • Rođendan : 1985-02-13
Mario Medved

14. Mario Medved

Mario Medved

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Luka Naletilić

11. Luka Naletilić

Luka Naletilić

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Nikola Žarak

13. Nikola Žarak

Nikola Žarak

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Valentino Podhraški

4. Valentino Podhraški

Valentino Podhraški

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Deni Orešković

10. Deni Orešković

Deni Orešković

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Slaven Šokčević

6. Slaven ŠokčevićK

Slaven Šokčević

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Ivan Bogdanović

2. Ivan Bogdanović

Ivan Bogdanović

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Noel Radolović

3. Noel Radolović

Noel Radolović

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Davor Baroš

5. Davor Baroš

Davor Baroš

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Dinko Zubčić

7. Dinko Zubčić

Dinko Zubčić

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR

Zamjene

Manuel Orbanić

1. Manuel Orbanić

Manuel Orbanić

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
  • Rođendan : 1996-09-05
Ivan Grgić

16. Ivan Grgić

Ivan Grgić

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Filip Kos

18. Filip Kos

Filip Kos

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Antonio Ružić

17. Antonio Ružić

Antonio Ružić

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Luka Tetlo

6. Luka Tetlo

Luka Tetlo

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
  • Rođendan : 1999-01-26
Mateo Ciglar

9. Mateo Ciglar

Mateo Ciglar

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Almir Hrstić Šafro

8. Almir Hrstić Šafro

Almir Hrstić Šafro

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR

1. Leo Benković

Leo Benković

Leo Benković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

4. Martin Stojčević

Martin Stojčević

Martin Stojčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1995-11-03

10. Martin Zefkić

Martin Zefkić

Martin Zefkić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

5. Karlo Pole

Karlo Pole

Karlo Pole

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Vedran Marković

Vedran Marković

Vedran Marković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1987-07-30

3. Niko Mandarić

Niko Mandarić

Niko Mandarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

15. Josip NimacK

Josip Nimac

Josip Nimac

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

16. Tin Juričić

Tin Juričić

Tin Juričić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

7. Leonardo Franković

Leonardo Franković

Leonardo Franković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Siniša Djurić

Siniša Djurić

Siniša Djurić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Mateo Škrobar

Mateo Škrobar

Mateo Škrobar

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-09-17

Zamjene

12. Stjepan Šimunović

Stjepan Šimunović

Stjepan Šimunović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-08-12

9. Sven Premužić

Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Bruno Knežević

Bruno Knežević

Bruno Knežević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

18. Ivan Bešlić

Ivan Bešlić

Ivan Bešlić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

14. Marko Ćosić

Marko Ćosić

Marko Ćosić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Sven Gubić

Sven Gubić

Sven Gubić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

4. Franko Menegoni

Franko Menegoni

Franko Menegoni

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

46 MIN

1. Roman Brnada

1. Manuel Orbanić

Sava

46 MIN

10. Martin Zefkić

8. Bruno Knežević

Šparta Elektra

57 MIN

11. Luka Naletilić

8. Almir Hrstić Šafro

Sava

64 MIN

13. Nikola Žarak

9. Mateo Ciglar

Sava

64 MIN

7. Dinko Zubčić

6. Luka Tetlo

Sava

69 MIN

3. Niko Mandarić

14. Marko Ćosić

Šparta Elektra

77 MIN

3. Noel Radolović

18. Filip Kos

Sava

77 MIN

14. Mario Medved

16. Ivan Grgić

Sava

77 MIN

4. Valentino Podhraški

17. Antonio Ružić

Sava

81 MIN

2. Siniša Djurić

9. Sven Premužić

Šparta Elektra

81 MIN

16. Tin Juričić

18. Ivan Bešlić

Šparta Elektra