Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 03 Lis 2020

Šparta Elektra

Martin Stojčević`

1 : 3

Sesvetski Kraljevec

Ivan Zečević`

Filip Frigo`

Josip Juraj Pajvot`

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec

4. Martin Stojčević

Gol

9. Ivan Zečević

14. Filip Frigo

2. Josip Juraj Pajvot

1

Žuti karton

4

2

Zamjene

5

Ronald Štrumberger

Trener

Marko Mešin

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Petar Bošnjak

Prvi pomoćni sudac: Hrvoje Lekšić

Drugi pomoćni sudac: Borna Kordej

Četvrti sudac:

Delegat: Marjan Gorički

Ostali:
Zoran Sedlar Lic 22
Kovačević Marko Lic 36

17 MIN

Gol 4. Martin Stojčević (Šparta Elektra)

goal

31 MIN

Žuti karton 6. Filip Pilipović (Šparta Elektra)

yellow card

33 MIN

Žuti karton 5. Tomislav Baković (Sesvetski Kraljevec)

yellow card

53 MIN

Žuti karton 15. David Dijanić (Sesvetski Kraljevec)

yellow card

57 MIN

Gol 9. Ivan Zečević (Sesvetski Kraljevec)

goal

67 MIN

Gol 14. Filip Frigo (Sesvetski Kraljevec)

goal

74 MIN

Žuti karton 19. Saša Muhek (Sesvetski Kraljevec)

yellow card

86 MIN

Gol 2. Josip Juraj Pajvot (Sesvetski Kraljevec)

goal

87 MIN

Žuti karton 11. Patrice Kwedi (Sesvetski Kraljevec)

yellow card
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Sesvetski Kraljevec

Sesvetski Kraljevec

Leo Benković

1. Leo Benković

Leo Benković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Josip Nimac

15. Josip Nimac

Josip Nimac

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Martin Stojčević

4. Martin Stojčević

Martin Stojčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1995-11-03
Franko Menegoni

4. Franko Menegoni

Franko Menegoni

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Filip Pilipović

6. Filip PilipovićK

Filip Pilipović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Leonardo Franković

7. Leonardo Franković

Leonardo Franković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Karlo Pole

5. Karlo Pole

Karlo Pole

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Vedran Marković

9. Vedran Marković

Vedran Marković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1987-07-30
Ivan Bešlić

18. Ivan Bešlić

Ivan Bešlić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Jelovečki

11. Luka Jelovečki

Luka Jelovečki

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
  • Rođendan : 1997-11-15
Mateo Škrobar

11. Mateo Škrobar

Mateo Škrobar

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-09-17

Zamjene

Stjepan Šimunović

12. Stjepan Šimunović

Stjepan Šimunović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-08-12
Sven Premužić

9. Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Tin Juričić

16. Tin Juričić

Tin Juričić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Niko Mandarić

3. Niko Mandarić

Niko Mandarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Sven Gubić

13. Sven Gubić

Sven Gubić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

1. Ivan Jurić-Bare

Ivan Jurić-Bare

Ivan Jurić-Bare

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

4. Lovro Novokmet

Lovro Novokmet

Lovro Novokmet

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

10. Matej MatijevićK

Matej Matijević

Matej Matijević

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

9. Ivan Zečević

Ivan Zečević

Ivan Zečević

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

19. Ivan Vladić

Ivan Vladić

Ivan Vladić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-08-31

14. Filip Frigo

Filip Frigo

Filip Frigo

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

11. Josip Fuček

Josip Fuček

Josip Fuček

  • Ime kluba: Zelengaj 1948
  • Država : HR
  • Rođendan : 1985-02-26

5. Tomislav Baković

Tomislav Baković

Tomislav Baković

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

19. Saša Muhek

Saša Muhek

Saša Muhek

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

2. Josip Juraj Pajvot

Josip Juraj Pajvot

Josip Juraj Pajvot

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1991-04-09

15. David Dijanić

David Dijanić

David Dijanić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

Zamjene

12. Luka Lauš

Luka Lauš

Luka Lauš

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

7. Jurica Jug

Jurica Jug

Jurica Jug

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

3. Ivan Hrgović

Ivan Hrgović

Ivan Hrgović

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

21. Emanuel Stama

Emanuel Stama

Emanuel Stama

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
  • Rođendan : 2000-02-16

8. Siniša Komljenović

Siniša Komljenović

Siniša Komljenović

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1991-10-07

16. Filip Ačkar

Filip Ačkar

Filip Ačkar

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
  • Rođendan : 1997-02-05

11. Patrice Kwedi

Patrice Kwedi

Patrice Kwedi

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

64 MIN

18. Ivan Bešlić

9. Sven Premužić

Šparta Elektra

68 MIN

14. Filip Frigo

8. Siniša Komljenović

Sesvetski Kraljevec

71 MIN

11. Luka Jelovečki

3. Niko Mandarić

Šparta Elektra

79 MIN

9. Ivan Zečević

11. Patrice Kwedi

Sesvetski Kraljevec

79 MIN

15. David Dijanić

7. Jurica Jug

Sesvetski Kraljevec

83 MIN

19. Saša Muhek

21. Emanuel Stama

Sesvetski Kraljevec

83 MIN

11. Josip Fuček

3. Ivan Hrgović

Sesvetski Kraljevec