Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 26 Ruj 2020

Brezovica

0 : 0

Šparta Elektra

Brezovica
Brezovica

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

Gol

1

Zamjene

5

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Brezovica

Brezovica

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Ivan Jagatić

1. Ivan Jagatić

Ivan Jagatić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Petar Peček

7. Petar PečekK

Petar Peček

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Domagoj Kulašević

16. Domagoj Kulašević

Domagoj Kulašević

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Tomislav Skender

20. Tomislav Skender

Tomislav Skender

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Matija Đuričić

8. Matija Đuričić

Matija Đuričić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Jasmin Gorski

4. Jasmin Gorski

Jasmin Gorski

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Ivan Sokić

19. Ivan Sokić

Ivan Sokić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Veno Smolčić

9. Veno Smolčić

Veno Smolčić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Domagoj Šoštarec

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Stjepan Celiček

10. Stjepan Celiček

Stjepan Celiček

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Ivan Havliček

21. Ivan Havliček

Ivan Havliček

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
  • Rođendan : 2001-06-21

Zamjene

Jan Savić

1. Jan Savić

Jan Savić

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Ivan Zirdum

11. Ivan Zirdum

Ivan Zirdum

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Romano Gorše

6. Romano Gorše

Romano Gorše

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
  • Rođendan : 1993-02-22
Matej Šegota

8. Matej Šegota

Matej Šegota

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Ivan Tomislav Tanković

4. Ivan Tomislav Tanković

Ivan Tomislav Tanković

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Anton Prša

6. Anton Prša

Anton Prša

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Fran Kulašević

10. Fran Kulašević

Fran Kulašević

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

1. Stjepan Šimunović

Stjepan Šimunović

Stjepan Šimunović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-08-12

4. Martin Stojčević

Martin Stojčević

Martin Stojčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1995-11-03

5. Franko Menegoni

Franko Menegoni

Franko Menegoni

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

7. Leonardo Franković

Leonardo Franković

Leonardo Franković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Filip PilipovićK

Filip Pilipović

Filip Pilipović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

6. Josip Nimac

Josip Nimac

Josip Nimac

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Martin Zefkić

Martin Zefkić

Martin Zefkić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

10. Siniša Djurić

Siniša Djurić

Siniša Djurić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

3. Vedran Marković

Vedran Marković

Vedran Marković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1987-07-30

2. Niko Mandarić

Niko Mandarić

Niko Mandarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

3. Tin Luketa

Tin Luketa

Tin Luketa

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

12. Leo Benković

Leo Benković

Leo Benković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Mateo Škrobar

Mateo Škrobar

Mateo Škrobar

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-09-17

7. Franko Basler

Franko Basler

Franko Basler

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-10-09

29. Karlo Pole

Karlo Pole

Karlo Pole

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

14. Tin Juričić

Tin Juričić

Tin Juričić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

14. Ivan Bešlić

Ivan Bešlić

Ivan Bešlić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Nikica Grubešić

Nikica Grubešić

Nikica Grubešić

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR

17 MIN

3. Tin Luketa

11. Mateo Škrobar

Šparta Elektra

46 MIN

21. Ivan Havliček

6. Romano Gorše

Brezovica

64 MIN

11. Mateo Škrobar

7. Franko Basler

Šparta Elektra

81 MIN

3. Vedran Marković

29. Karlo Pole

Šparta Elektra

86 MIN

8. Martin Zefkić

14. Tin Juričić

Šparta Elektra

86 MIN

7. Leonardo Franković

11. Nikica Grubešić

Šparta Elektra