Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 27 Ruj 2020

Nur

Domagoj Abramović`

1 : 1

Concordia

Dominik Šušković`

Nur
Nur

VS

Concordia
Concordia

7. Domagoj Abramović

Gol

9. Dominik Šušković

3

Žuti karton

2

4

Zamjene

3

Sali Idrizi

Trener

Siniša Mioković

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Marko Vukasović

Prvi pomoćni sudac: Ivan Luburić

Drugi pomoćni sudac: Tvrtko Jureša

Četvrti sudac:

Delegat: Leonardo Bošnjak

Ostali:
Haris Smajić lic. 15
Andrej Ivanov lic. 11

15 MIN

Gol 7. Domagoj Abramović (Nur)

goal

22 MIN

Gol 9. Dominik Šušković (Concordia)

goal

26 MIN

Žuti karton 9. Dominik Šušković (Concordia)

yellow card

51 MIN

Žuti karton 7. Lukas Čegrlj (Nur)

yellow card

53 MIN

Crveni karton 6. Sandro Gospić (Concordia)

red card

79 MIN

Žuti karton 18. Mahmud El-Hajj (Futsal škola Zagi)

yellow card

86 MIN

Žuti karton 15. Marko Novosel (Nur)

yellow card

88 MIN

Žuti karton 19. Mario Breškić (Concordia)

yellow card
Nur

Nur

Concordia

Concordia

Benjamin Fejzić

12. Benjamin Fejzić

Benjamin Fejzić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Domagoj Abramović

7. Domagoj Abramović

Domagoj Abramović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Josip Crnov

17. Josip Crnov

Josip Crnov

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Ivo Bastić

6. Ivo Bastić

Ivo Bastić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Adnan Dautović

23. Adnan DautovićK

Adnan Dautović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Marijan Dodić

8. Marijan Dodić

Marijan Dodić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Lukas Čegrlj

7. Lukas Čegrlj

Lukas Čegrlj

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Marko Filipović

14. Marko Filipović

Marko Filipović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Filip Glavić

9. Filip Glavić

Filip Glavić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Muhamed Halilović

18. Muhamed Halilović

Muhamed Halilović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : BA
  • Rođendan : 2000-03-21
Christian Špoljarić

. Christian Špoljarić

Christian Špoljarić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-10-22

Zamjene

Semir Oraščanin

52. Semir Oraščanin

Semir Oraščanin

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Almedin Mujkić

5. Almedin Mujkić

Almedin Mujkić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : BA
Diego Seferović

11. Diego Seferović

Diego Seferović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Mahmud El-Hajj

18. Mahmud El-Hajj

Mahmud El-Hajj

  • Ime kluba: Futsal škola Zagi
  • Država : HR
Marko Novosel

15. Marko Novosel

Marko Novosel

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Karlo Glavić

20. Karlo Glavić

Karlo Glavić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

99. Marko Kelčec-Ključarić

Marko Kelčec-Ključarić

Marko Kelčec-Ključarić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

6. Sandro Gospić

Sandro Gospić

Sandro Gospić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

13. Ante Stipanović

Ante Stipanović

Ante Stipanović

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

18. Ante Norac-Kljajo

Ante Norac-Kljajo

Ante Norac-Kljajo

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

2. Ivan Galić

Ivan Galić

Ivan Galić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

10. Petar Progovečki

Petar Progovečki

Petar Progovečki

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

9. Dario Gojković

Dario Gojković

Dario Gojković

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

9. Dominik ŠuškovićK

Dominik Šušković

Dominik Šušković

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR
  • Rođendan : 1997-01-12

7. Petar Vukadin

Petar Vukadin

Petar Vukadin

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

19. Mario Breškić

Mario Breškić

Mario Breškić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

17. Nikola Platnjak

Nikola Platnjak

Nikola Platnjak

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

Zamjene

10. Petar Čugura

Petar Čugura

Petar Čugura

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

10. Luka Stubičar

Luka Stubičar

Luka Stubičar

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

50. Franjo Čuk-Kostrec

Franjo Čuk-Kostrec

Franjo Čuk-Kostrec

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

46 MIN

7. Petar Vukadin

50. Franjo Čuk-Kostrec

Concordia

46 MIN

14. Marko Filipović

5. Almedin Mujkić

Nur

46 MIN

18. Ante Norac-Kljajo

10. Petar Čugura

Concordia

57 MIN

6. Ivo Bastić

11. Diego Seferović

Nur

59 MIN

17. Nikola Platnjak

10. Luka Stubičar

Concordia

74 MIN

8. Marijan Dodić

18. Mahmud El-Hajj

Nur

77 MIN

9. Filip Glavić

15. Marko Novosel

Nur