Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 27 Ruj 2020

Sloga

Juraj Nemanić`

Juraj Nemanić`

Juraj Nemanić`

3 : 1

Mladost Buzin

Dominik Brletić`

Sloga
Sloga

VS

Mladost Buzin
Mladost Buzin

10. Juraj Nemanić

10. Juraj Nemanić

10. Juraj Nemanić

Gol

4. Dominik Brletić

1

Žuti karton

1

1

Crveni karton

0

2

Zamjene

5

Vlado Milković

Trener

Davor Gudiček

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Karla Šegota

Prvi pomoćni sudac: Jakov Lasić

Drugi pomoćni sudac: Anto Marić

Četvrti sudac:

Delegat: Branko Bolanča

Ostali:
Renato Balić lic. br 4.
Miloš Borojević lic.br. 10

16 MIN

Gol 10. Juraj Nemanić (Sloga)

goal

33 MIN

Gol 10. Juraj Nemanić (Sloga)

goal

54 MIN

Gol 4. Dominik Brletić (Mladost Buzin)

goal

55 MIN

Žuti karton 4. Dominik Brletić (Mladost Buzin)

yellow card

71 MIN

Gol 10. Juraj Nemanić (Sloga)

goal

88 MIN

Crveni karton 14. Mario Pavlečić (Sloga)

red card

90 MIN

Žuti karton 18. Tino Kranjčec (Sloga)

yellow card
Sloga

Sloga

Mladost Buzin

Mladost Buzin

Natko Kvakan

1. Natko Kvakan

Natko Kvakan

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Filip Višnić

4. Filip Višnić

Filip Višnić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Tin Kosovec

4. Tin KosovecK

Tin Kosovec

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Jurica Bednjanec

13. Jurica Bednjanec

Jurica Bednjanec

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Luka Tudjek

20. Luka Tudjek

Luka Tudjek

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Karlo Borko

3. Karlo Borko

Karlo Borko

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
  • Rođendan : 1997-09-30
Juraj Nemanić

10. Juraj Nemanić

Juraj Nemanić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
  • Rođendan : 1995-03-23
Mario Pavlečić

14. Mario Pavlečić

Mario Pavlečić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
  • Rođendan : 1997-11-18
Tino Kranjčec

18. Tino Kranjčec

Tino Kranjčec

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
Nikola Pajalić

16. Nikola Pajalić

Nikola Pajalić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
  • Rođendan : 1999-10-19
Matej Debeljak

8. Matej Debeljak

Matej Debeljak

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR

Zamjene

Goran Naglić

33. Goran Naglić

Goran Naglić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
  • Rođendan : 1986-07-17
Roberto Ranogajec Pintarić

4. Roberto Ranogajec Pintarić

Roberto Ranogajec Pintarić

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Vedran Kovačić

5. Vedran Kovačić

Vedran Kovačić

  • Ime kluba: Sloga
  • Država : HR
  • Rođendan : 1999-09-21

12. Ivan Majurec

Ivan Majurec

Ivan Majurec

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
  • Rođendan : 1987-09-09

5. Toni Maričević

Toni Maričević

Toni Maričević

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
  • Rođendan : 1993-04-30

10. Anđelko ČuljakK

Anđelko Čuljak

Anđelko Čuljak

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

4. Dominik Brletić

Dominik Brletić

Dominik Brletić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

18. Joško Prnjak

Joško Prnjak

Joško Prnjak

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

2. Aleksandar Lošonski

Aleksandar Lošonski

Aleksandar Lošonski

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

17. Andrija Pavlović

Andrija Pavlović

Andrija Pavlović

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
  • Rođendan : 2000-07-08

14. Mislav Blaić

Mislav Blaić

Mislav Blaić

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR

6. Florijan Galić

Florijan Galić

Florijan Galić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

11. Cleverson Rocha de Oliveira

Cleverson Rocha de Oliveira

Cleverson Rocha de Oliveira

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : BR

7. Mislav Lulić

Mislav Lulić

Mislav Lulić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Zamjene

16. Lovro Galić

Lovro Galić

Lovro Galić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

9. Ivan Idžan

Ivan Idžan

Ivan Idžan

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

3. Andrej Abrić

Andrej Abrić

Andrej Abrić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

19. Bruno Bošnjak

Bruno Bošnjak

Bruno Bošnjak

  • Ime kluba: Hrvatski Leskovac
  • Država : HR
  • Rođendan : 1991-05-21

15. Hrvoje Skočibušić

Hrvoje Skočibušić

Hrvoje Skočibušić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

46 MIN

16. Nikola Pajalić

4. Roberto Ranogajec Pintarić

Sloga

46 MIN

17. Andrija Pavlović

9. Ivan Idžan

Mladost Buzin

61 MIN

18. Joško Prnjak

16. Lovro Galić

Mladost Buzin

72 MIN

3. Karlo Borko

5. Vedran Kovačić

Sloga

80 MIN

2. Aleksandar Lošonski

3. Andrej Abrić

Mladost Buzin

85 MIN

6. Florijan Galić

15. Hrvoje Skočibušić

Mladost Buzin

85 MIN

7. Mislav Lulić

19. Bruno Bošnjak

Mladost Buzin