Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 19 Ruj 2020

Šparta Elektra

0 : 1

ZET

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

ZET
ZET

Gol

7. Hrvoje Šakić

1

Žuti karton

0

5

Zamjene

4

Ronald Štrumberger

Trener

Jasmin Ganić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Luka Abaz

Prvi pomoćni sudac: Vedran Mandić

Drugi pomoćni sudac: Jakov Lasić

Četvrti sudac:

Delegat: Željko Barbir

Ostali:
Nenad Dubovečak Lic 21
Miro Blažević Lic 38

49 MIN

Gol 7. Hrvoje Šakić (ZET)

goal

84 MIN

Žuti karton . Martin Stojčević (Šparta Elektra)

yellow card
Šparta Elektra

Šparta Elektra

ZET

ZET

Stjepan Šimunović

12. Stjepan Šimunović

Stjepan Šimunović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-08-12
Josip Nimac

13. Josip Nimac

Josip Nimac

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Martin Stojčević

. Martin Stojčević

Martin Stojčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1995-11-03
Franko Menegoni

5. Franko Menegoni

Franko Menegoni

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Filip Pilipović

18. Filip PilipovićK

Filip Pilipović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Leonardo Franković

11. Leonardo Franković

Leonardo Franković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Karlo Pole

4. Karlo Pole

Karlo Pole

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Marinković

. Luka Marinković

Luka Marinković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Martin Zefkić

10. Martin Zefkić

Martin Zefkić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Jelovečki

. Luka Jelovečki

Luka Jelovečki

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1997-11-15
Siniša Djurić

18. Siniša Djurić

Siniša Djurić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

Ivan Bešlić

. Ivan Bešlić

Ivan Bešlić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Nikica Grubešić

7. Nikica Grubešić

Nikica Grubešić

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Niko Mandarić

. Niko Mandarić

Niko Mandarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Vedran Marković

. Vedran Marković

Vedran Marković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1987-07-30
Bruno Knežević

8. Bruno Knežević

Bruno Knežević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Fran Glasnović

9. Fran Glasnović

Fran Glasnović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

1. Toni Đidara

Toni Đidara

Toni Đidara

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

11. Valentino Hajster

Valentino Hajster

Valentino Hajster

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

14. Filip Mlađenović

Filip Mlađenović

Filip Mlađenović

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

3. Leon Magdić

Leon Magdić

Leon Magdić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
  • Rođendan : 1999-04-26

7. Hrvoje Šakić

Hrvoje Šakić

Hrvoje Šakić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

17. Luka Tepeš

Luka Tepeš

Luka Tepeš

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

. Tomislav Vlajčić

Tomislav Vlajčić

Tomislav Vlajčić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

18. Josip Barać

Josip Barać

Josip Barać

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

16. Josip Brekalo

Josip Brekalo

Josip Brekalo

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

6. Ivan RadošK

Ivan Radoš

Ivan Radoš

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

4. Leo Košarić

Leo Košarić

Leo Košarić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

Zamjene

. Mislav Vrbić

Mislav Vrbić

Mislav Vrbić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
  • Rođendan : 1997-06-23

. Filip Dragić

Filip Dragić

Filip Dragić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
  • Rođendan : 2000-08-29

. Tin Lušić

Tin Lušić

Tin Lušić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

17. Marko Pomahač

Marko Pomahač

Marko Pomahač

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

. Teo Mićić

Teo Mićić

Teo Mićić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

46 MIN

. Luka Marinković

. Vedran Marković

Šparta Elektra

50 MIN

. Luka Jelovečki

. Ivan Bešlić

Šparta Elektra

58 MIN

11. Leonardo Franković

7. Nikica Grubešić

Šparta Elektra

64 MIN

11. Valentino Hajster

. Tin Lušić

ZET

71 MIN

16. Josip Brekalo

17. Marko Pomahač

ZET

76 MIN

10. Martin Zefkić

8. Bruno Knežević

Šparta Elektra

76 MIN

13. Josip Nimac

9. Fran Glasnović

Šparta Elektra

89 MIN

18. Josip Barać

. Mislav Vrbić

ZET

89 MIN

7. Hrvoje Šakić

. Teo Mićić

ZET