Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 13 Ruj 2020

Nur

Domagoj Abramović`

Muhamed Halilović`

2 : 0

Šparta Elektra

Nur
Nur

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

7. Domagoj Abramović

18. Muhamed Halilović

Gol

3

Žuti karton

1

1

Kazneni udarac

0

6

Zamjene

4

Trener

Ronald Štrumberger

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ana Kederov

Prvi pomoćni sudac: Marko Škrobo

Drugi pomoćni sudac: Danijel Gulin

Četvrti sudac:

Delegat: Željko Krešić

Ostali:
Haris Smajić lic. 15
Zoran Sedlar lic. 22

14 MIN

Gol 18. Muhamed Halilović (Nur)

goal

41 MIN

Žuti karton 7. Lukas Čegrlj (Nur)

yellow card

45 MIN

Žuti karton 13. Andrija Prpić (Nur)

yellow card

48 MIN

Kazneni udarac (Gol) 7. Domagoj Abramović (Nur)

penalty

56 MIN

Žuti karton 11. Diego Seferović (Nur)

yellow card

59 MIN

Žuti karton 3. Tin Luketa (Šparta Elektra)

yellow card
Nur

Nur

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Benjamin Fejzić

12. Benjamin Fejzić

Benjamin Fejzić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Adnan Dautović

23. Adnan DautovićK

Adnan Dautović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Domagoj Abramović

7. Domagoj Abramović

Domagoj Abramović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Marijan Dodić

8. Marijan Dodić

Marijan Dodić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Andrija Prpić

13. Andrija Prpić

Andrija Prpić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Marko Kolak

5. Marko Kolak

Marko Kolak

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
  • Rođendan : 1995-08-03
Josip Crnov

17. Josip Crnov

Josip Crnov

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Lukas Čegrlj

7. Lukas Čegrlj

Lukas Čegrlj

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Filip Glavić

9. Filip Glavić

Filip Glavić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Muhamed Halilović

18. Muhamed Halilović

Muhamed Halilović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : BA
  • Rođendan : 2000-03-21
Christian Špoljarić

. Christian Špoljarić

Christian Špoljarić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-10-22

Zamjene

Semir Oraščanin

52. Semir Oraščanin

Semir Oraščanin

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Almedin Mujkić

5. Almedin Mujkić

Almedin Mujkić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : BA
Ivo Bastić

6. Ivo Bastić

Ivo Bastić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Marko Filipović

14. Marko Filipović

Marko Filipović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Marko Novosel

15. Marko Novosel

Marko Novosel

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
El-Kerim Dželilović

19. El-Kerim Dželilović

El-Kerim Dželilović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : BA
  • Rođendan : 2000-11-05
Diego Seferović

11. Diego Seferović

Diego Seferović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

12. Stjepan Šimunović

Stjepan Šimunović

Stjepan Šimunović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-08-12

9. Fran Glasnović

Fran Glasnović

Fran Glasnović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Josip Nimac

Josip Nimac

Josip Nimac

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

. Martin Stojčević

Martin Stojčević

Martin Stojčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1995-11-03

3. Tin Luketa

Tin Luketa

Tin Luketa

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

5. Franko Menegoni

Franko Menegoni

Franko Menegoni

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

10. Martin Zefkić

Martin Zefkić

Martin Zefkić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

18. Filip PilipovićK

Filip Pilipović

Filip Pilipović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Leonardo Franković

Leonardo Franković

Leonardo Franković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

. Luka Marinković

Luka Marinković

Luka Marinković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

. Ivan Bešlić

Ivan Bešlić

Ivan Bešlić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

1. Leo Benković

Leo Benković

Leo Benković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Sven Premužić

Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

16. Marko Basler

Marko Basler

Marko Basler

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1996-04-29

7. Nikica Grubešić

Nikica Grubešić

Nikica Grubešić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Bruno Knežević

Bruno Knežević

Bruno Knežević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

4. Karlo Pole

Karlo Pole

Karlo Pole

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

. Niko Mandarić

Niko Mandarić

Niko Mandarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

45 MIN

9. Fran Glasnović

7. Nikica Grubešić

Šparta Elektra

45 MIN

. Luka Marinković

8. Bruno Knežević

Šparta Elektra

46 MIN

7. Lukas Čegrlj

11. Diego Seferović

Nur

68 MIN

5. Marko Kolak

6. Ivo Bastić

Nur

68 MIN

. Ivan Bešlić

4. Karlo Pole

Šparta Elektra

78 MIN

18. Muhamed Halilović

19. El-Kerim Dželilović

Nur

82 MIN

11. Leonardo Franković

2. Sven Premužić

Šparta Elektra

85 MIN

9. Filip Glavić

14. Marko Filipović

Nur

85 MIN

17. Josip Crnov

15. Marko Novosel

Nur

85 MIN

7. Domagoj Abramović

5. Almedin Mujkić

Nur