Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 06 Ruj 2020

Nur

Adnan Dautović`

1 : 3

Polet

Marko Tadić`

Marko Ćavar`

Marko Tadić`

Nur
Nur

VS

Polet
Polet

23. Adnan Dautović

Gol

9. Marko Tadić

18. Marko Ćavar

9. Marko Tadić

2

Žuti karton

0

6

Zamjene

5

Ivan Lušić

Trener

Ante Smoljan

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Armando Gojak

Prvi pomoćni sudac: Ivan Luburić

Drugi pomoćni sudac: Pero Iličić

Četvrti sudac:

Delegat: Stipo Marijan

Ostali:
Haris Smajić lic. 15
Marko Tomljenović lic. 9

7 MIN

Gol 23. Adnan Dautović (Nur)

goal

52 MIN

Gol 9. Marko Tadić (Polet)

goal

62 MIN

Gol 18. Marko Ćavar (Polet)

goal

70 MIN

Žuti karton 17. Josip Crnov (Nur)

yellow card

77 MIN

Gol 9. Marko Tadić (Polet)

goal

80 MIN

Žuti karton 3. Shkumbin Kalikji (Nur)

yellow card
Nur

Nur

Polet

Polet

Semir Oraščanin

52. Semir Oraščanin

Semir Oraščanin

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Almedin Mujkić

5. Almedin Mujkić

Almedin Mujkić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : BA
Adnan Dautović

23. Adnan DautovićK

Adnan Dautović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Domagoj Abramović

7. Domagoj Abramović

Domagoj Abramović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Marijan Dodić

8. Marijan Dodić

Marijan Dodić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Andrija Prpić

13. Andrija Prpić

Andrija Prpić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Josip Crnov

17. Josip Crnov

Josip Crnov

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Ivo Bastić

6. Ivo Bastić

Ivo Bastić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Marko Filipović

14. Marko Filipović

Marko Filipović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Filip Glavić

9. Filip Glavić

Filip Glavić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Muhamed Halilović

18. Muhamed Halilović

Muhamed Halilović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : BA
  • Rođendan : 2000-03-21

Zamjene

Benjamin Fejzić

12. Benjamin Fejzić

Benjamin Fejzić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Marko Kolak

5. Marko Kolak

Marko Kolak

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
  • Rođendan : 1995-08-03
Shkumbin Kalikji

3. Shkumbin Kalikji

Shkumbin Kalikji

  • Ime kluba: Nur
  • Država : MK
  • Rođendan : 1992-09-26
Marko Novosel

15. Marko Novosel

Marko Novosel

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
El-Kerim Dželilović

19. El-Kerim Dželilović

El-Kerim Dželilović

  • Ime kluba: Nur
  • Država : BA
  • Rođendan : 2000-11-05
Karlo Glavić

20. Karlo Glavić

Karlo Glavić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR
Lukas Čegrlj

7. Lukas Čegrlj

Lukas Čegrlj

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

1. Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

3. Filip VojnovićK

Filip Vojnović

Filip Vojnović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

15. Marko Batarilo

Marko Batarilo

Marko Batarilo

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

10. Ivan Lasić

Ivan Lasić

Ivan Lasić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

11. Lukas Gluhalić

Lukas Gluhalić

Lukas Gluhalić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

8. Matija Pavlović

Matija Pavlović

Matija Pavlović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

9. Marko Tadić

Marko Tadić

Marko Tadić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

5. Dario Sudec

Dario Sudec

Dario Sudec

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

4. Ivan Pavičić

Ivan Pavičić

Ivan Pavičić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

16. Ivan Hren

Ivan Hren

Ivan Hren

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

14. Marko Šantor

Marko Šantor

Marko Šantor

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
  • Rođendan : 1999-10-09

Zamjene

1. Gabrijel Kezić

Gabrijel Kezić

Gabrijel Kezić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

7. Mateo Šuta

Mateo Šuta

Mateo Šuta

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

15. Anđelko Jurišić

Anđelko Jurišić

Anđelko Jurišić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

2. Marko Marić

Marko Marić

Marko Marić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

11. Ivan Ćurić

Ivan Ćurić

Ivan Ćurić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-10-16

18. Marko Ćavar

Marko Ćavar

Marko Ćavar

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

15. Ivan Hercigonja

Ivan Hercigonja

Ivan Hercigonja

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

46 MIN

16. Ivan Hren

11. Ivan Ćurić

Polet

46 MIN

14. Marko Šantor

18. Marko Ćavar

Polet

59 MIN

5. Almedin Mujkić

15. Marko Novosel

Nur

59 MIN

14. Marko Filipović

3. Shkumbin Kalikji

Nur

59 MIN

18. Muhamed Halilović

5. Marko Kolak

Nur

65 MIN

6. Ivo Bastić

19. El-Kerim Dželilović

Nur

65 MIN

13. Andrija Prpić

7. Lukas Čegrlj

Nur

75 MIN

8. Marijan Dodić

20. Karlo Glavić

Nur

79 MIN

5. Dario Sudec

15. Ivan Hercigonja

Polet

87 MIN

9. Marko Tadić

15. Anđelko Jurišić

Polet

90 MIN

11. Lukas Gluhalić

7. Mateo Šuta

Polet