Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 20/21 - 29 Kol 2020

Šparta Elektra

1 : 1

Studentski Grad

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Studentski Grad
Studentski Grad

Gol

2

Žuti karton

2

4

Zamjene

5

Ronald Štrumberger

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Armando Gojak

Prvi pomoćni sudac: Dalibor Jurić

Drugi pomoćni sudac: Nenad Vlaisavljević

Četvrti sudac:

Delegat: Zlatko Đura

Ostali:
Damir Špoljar licenca 27
Zoran Sedlar licenca 22

18 MIN

Gol 19. Dominik Obad (Studentski Grad)

goal

27 MIN

Žuti karton 6. Marijan Roso (Studentski Grad)

yellow card

51 MIN

Gol 16. Tin Juričić (Šparta Elektra)

goal

90 MIN

Žuti karton 6. Ivan Fostač (Šparta Elektra)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 3. Josip Španić (Studentski Grad)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 6. Marijan Roso (Studentski Grad)

yellow card
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Studentski Grad

Studentski Grad

Leo Benković

1. Leo Benković

Leo Benković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Sven Premužić

2. Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Bruno Knežević

8. Bruno KneževićK

Bruno Knežević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan Fostač

6. Ivan Fostač

Ivan Fostač

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Nikica Grubešić

17. Nikica Grubešić

Nikica Grubešić

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR
Tin Juričić

16. Tin Juričić

Tin Juričić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Tin Luketa

3. Tin Luketa

Tin Luketa

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Franko Menegoni

4. Franko Menegoni

Franko Menegoni

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Leonardo Franković

7. Leonardo Franković

Leonardo Franković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Karlo Pole

5. Karlo Pole

Karlo Pole

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Franko Basler

14. Franko Basler

Franko Basler

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-10-09

Zamjene

Marko Ćosić

14. Marko Ćosić

Marko Ćosić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Filip Mazalin

18. Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Marko Basler

14. Marko Basler

Marko Basler

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1996-04-29
Josip Nimac

15. Josip Nimac

Josip Nimac

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Filip Trdak

17. Filip Trdak

Filip Trdak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Stjepan Šimunović

12. Stjepan Šimunović

Stjepan Šimunović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-08-12

. Jurica Mijatović

Jurica Mijatović

Jurica Mijatović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

15. Domagoj Špoljar

Domagoj Špoljar

Domagoj Špoljar

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

10. Matija ĆibarićK

Matija Ćibarić

Matija Ćibarić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

4. Filip Bukovec

Filip Bukovec

Filip Bukovec

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

6. Marijan Roso

Marijan Roso

Marijan Roso

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

3. David Vidaković

David Vidaković

David Vidaković

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

19. Dominik Obad

Dominik Obad

Dominik Obad

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

5. Domagoj Kos

Domagoj Kos

Domagoj Kos

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 1998-12-13

3. Mario Steković

Mario Steković

Mario Steković

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

8. Matija Komljenović

Matija Komljenović

Matija Komljenović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 1995-04-06

16. Lucijan Mimica

Lucijan Mimica

Lucijan Mimica

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

18. Borna Ćehajić

Borna Ćehajić

Borna Ćehajić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

3. Josip Španić

Josip Španić

Josip Španić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

8. Kristijan Hanžek

Kristijan Hanžek

Kristijan Hanžek

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

7. Leopold Lovrić

Leopold Lovrić

Leopold Lovrić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

88. Danijel Đapić

Danijel Đapić

Danijel Đapić

  • Ime kluba: Zelengaj 1948
  • Država : HR

20. Antonio Mandić

Antonio Mandić

Antonio Mandić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

12. Gordan Vladisavljević

Gordan Vladisavljević

Gordan Vladisavljević

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR

53 MIN

8. Bruno Knežević

15. Josip Nimac

Šparta Elektra

53 MIN

14. Franko Basler

14. Marko Ćosić

Šparta Elektra

55 MIN

3. Mario Steković

7. Leopold Lovrić

Studentski Grad

55 MIN

15. Domagoj Špoljar

3. Josip Španić

Studentski Grad

64 MIN

8. Matija Komljenović

20. Antonio Mandić

Studentski Grad

73 MIN

2. Sven Premužić

17. Filip Trdak

Šparta Elektra

73 MIN

16. Tin Juričić

14. Marko Basler

Šparta Elektra

80 MIN

16. Lucijan Mimica

18. Borna Ćehajić

Studentski Grad

80 MIN

19. Dominik Obad

88. Danijel Đapić

Studentski Grad