Copa America 2015 - Matches

3. "A" ZNL MLAĐI PIONIRI / 2008 - 24 Stu 2019

Podsused

0 : 0

ŽNK Agram

Podsused
Podsused

VS

ŽNK Agram
ŽNK Agram

Gol

8. Lana Greguraš

8. Lana Greguraš

4. Katarina Ladan

22. Nika Relković

41. Neva Sviben

27. Ema Julija Uhernik

10. Anja Juričić

4. Katarina Ladan

27. Ema Julija Uhernik

Ivan Binički

Trener

Iva Bačić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Filip Lovrić

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

8 MIN

Gol 8. Lana Greguraš (ŽNK Agram)

goal

13 MIN

Gol 8. Lana Greguraš (ŽNK Agram)

goal

18 MIN

Gol 22. Nika Relković (ŽNK Agram)

goal

19 MIN

Gol 41. Neva Sviben (ŽNK Agram)

goal

25 MIN

Gol 27. Ema Julija Uhernik (ŽNK Agram)

goal

27 MIN

Gol 10. Anja Juričić (ŽNK Agram)

goal

28 MIN

Gol 4. Katarina Ladan (ŽNK Agram)

goal

29 MIN

Gol 27. Ema Julija Uhernik (ŽNK Agram)

goal

63 MIN

Gol 4. Katarina Ladan (ŽNK Agram)

goal
Podsused

Podsused

ŽNK Agram

ŽNK Agram

Luka Kovačević

37. Luka Kovačević

Luka Kovačević

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
Ivor Jambrišak

4. Ivor Jambrišak

Ivor Jambrišak

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
Dino Omerović

24. Dino Omerović

Dino Omerović

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
Filip Lovreković

31. Filip Lovreković

Filip Lovreković

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
Filip Prskalo

3. Filip Prskalo

Filip Prskalo

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
Marin Lipovac

14. Marin LipovacK

Marin Lipovac

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
Fabijan Jelić

98. Fabijan Jelić

Fabijan Jelić

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
Lucas Bašić

7. Lucas Bašić

Lucas Bašić

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
Vedran Glavica

23. Vedran Glavica

Vedran Glavica

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
Antonio Kovačić

92. Antonio Kovačić

Antonio Kovačić

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
Jakov Gliha

2. Jakov Gliha

Jakov Gliha

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
  • Rođendan : 2007-06-17

Zamjene

Marko Jerković

32. Marko Jerković

Marko Jerković

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR
Petar Ostrognaj

89. Petar Ostrognaj

Petar Ostrognaj

  • Ime kluba: Podsused
  • Država : HR

1. Sara Ćorić

Sara Ćorić

Sara Ćorić

  • Ime kluba: ŽNK Agram
  • Država : HR

20. Lana Rehak

Lana Rehak

Lana Rehak

  • Ime kluba: ŽNK Agram
  • Država : HR

41. Neva Sviben

Neva Sviben

Neva Sviben

  • Ime kluba: ŽNK Agram
  • Država : HR

8. Lana Greguraš

Lana Greguraš

Lana Greguraš

  • Ime kluba: ŽNK Agram
  • Država : HR

4. Katarina Ladan

Katarina Ladan

Katarina Ladan

  • Ime kluba: ŽNK Agram
  • Država : HR

17. Lea Dropučić

Lea Dropučić

Lea Dropučić

  • Ime kluba: ŽNK Agram
  • Država : HR

87. Nika Adriana Marijanović

Nika Adriana Marijanović

Nika Adriana Marijanović

  • Ime kluba: ŽNK Agram
  • Država : HR

23. Eva Matak

Eva Matak

Eva Matak

  • Ime kluba: ŽNK Agram
  • Država : HR

99. Anja DominićK

Anja Dominić

Anja Dominić

  • Ime kluba: ŽNK Agram
  • Država : HR

22. Nika Relković

Nika Relković

Nika Relković

  • Ime kluba: ŽNK Agram
  • Država : HR

7. Ella Bogojević

Ella Bogojević

Ella Bogojević

  • Ime kluba: ŽNK Agram
  • Država : HR

Zamjene

13. Luana Vanjak

Luana Vanjak

Luana Vanjak

  • Ime kluba: ŽNK Agram
  • Država : HR

44. Lea Kolčić

Lea Kolčić

Lea Kolčić

  • Ime kluba: ŽNK Agram
  • Država : HR
  • Rođendan : 2006-04-29

27. Ema Julija Uhernik

Ema Julija Uhernik

Ema Julija Uhernik

  • Ime kluba: ŽNK Agram
  • Država : HR

15. Laura Mara Rajković

Laura Mara Rajković

Laura Mara Rajković

  • Ime kluba: ŽNK Agram
  • Država : HR

78. Frida Ćuže

Frida Ćuže

Frida Ćuže

  • Ime kluba: ŽNK Agram
  • Država : HR

22. Natali Glasnović

Natali Glasnović

Natali Glasnović

  • Ime kluba: ŽNK Agram
  • Država : HR

10. Anja Juričić

Anja Juričić

Anja Juričić

  • Ime kluba: ŽNK Agram
  • Država : HR

5. Lana Ciglević

Lana Ciglević

Lana Ciglević

  • Ime kluba: ŽNK Agram
  • Država : HR