Copa America 2015 - Matches

3. "C1" ZNL LIMAČI / 2009 - 24 Lis 2019

Prigorje Žerjavinec

0 : 0

Šparta Elektra

Prigorje Žerjavinec
Prigorje Žerjavinec

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

Gol

Ivica Gladoić

Trener

Darko Kauzlarić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Pero Iličić

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Prigorje Žerjavinec

Prigorje Žerjavinec

Šparta Elektra

Šparta Elektra

David Godec

1. David Godec

David Godec

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Filip Vojnović

14. Filip Vojnović

Filip Vojnović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Barišić

10. Ivan BarišićK

Ivan Barišić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Tin Bukal

6. Tin Bukal

Tin Bukal

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Luka Babić

8. Luka Babić

Luka Babić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Antonio Marcel Radić

3. Antonio Marcel Radić

Antonio Marcel Radić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Jakov Martinjak

7. Jakov Martinjak

Jakov Martinjak

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Fran Bartolović

5. Fran Bartolović

Fran Bartolović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Perko

4. Ivan Perko

Ivan Perko

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

Zamjene

Patrik Bančak

21. Patrik Bančak

Patrik Bančak

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Marko Šavorić

15. Marko Šavorić

Marko Šavorić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Lovro Lučić

18. Lovro Lučić

Lovro Lučić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Kolak

99. Ivan Kolak

Ivan Kolak

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
  • Rođendan : 2009-01-12

3. Ante JonjićK

Ante Jonjić

Ante Jonjić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

14. Dominik Šandor

Dominik Šandor

Dominik Šandor

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

16. Nikola Labus

Nikola Labus

Nikola Labus

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR

7. Nikša Ivanović

Nikša Ivanović

Nikša Ivanović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

17. Petar Jakov Tomičić

Petar Jakov Tomičić

Petar Jakov Tomičić

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR

27. Adam Jurčević

Adam Jurčević

Adam Jurčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Josip Gaši

Josip Gaši

Josip Gaši

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR

4. Šimun Sopta

Šimun Sopta

Šimun Sopta

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

21. Luka Bjelkanović

Luka Bjelkanović

Luka Bjelkanović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

13. Toni Papić

Toni Papić

Toni Papić

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR

23. Toni Tomljanović

Toni Tomljanović

Toni Tomljanović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

19. Luka Hodžajev

Luka Hodžajev

Luka Hodžajev

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

15. Gabrijel Alfier

Gabrijel Alfier

Gabrijel Alfier

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Nikola Mihanović

Nikola Mihanović

Nikola Mihanović

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR