Copa America 2015 - Matches

1. ZNL - KADETI - 16 Stu 2019

Kašina

Luka Bohnička`

Filip Gajski`

Dino Ros`

Leo Orač`

Dino Ros`

Matija Kelčec`

6 : 3

Trnje

Tino Levec`

Jakov Pavlic`

Tino Levec`

Kašina
Kašina

VS

Trnje
Trnje

10. Luka Bohnička

10. Filip Gajski

11. Dino Ros

11. Leo Orač

11. Dino Ros

9. Matija Kelčec

Gol

8. Tino Levec

. Jakov Pavlic

8. Tino Levec

2

Žuti karton

0

Tomislav Trupeljak

Trener

Srećko Lušić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Krešimir Geljić

Prvi pomoćni sudac: Marko Maloča

Drugi pomoćni sudac: Bruno Bošnjak

Četvrti sudac:

Delegat: Stipo Perić

Ostali:
JOSIP PETANJEK broj 312
Srećko Stilinović lic.br.56

13 MIN

Gol 8. Tino Levec (Trnje)

goal

17 MIN

Gol 10. Filip Gajski (Kašina)

goal

19 MIN

Gol . Jakov Pavlic (Zagreb)

goal

30 MIN

Žuti karton 11. Dino Ros (Kašina)

yellow card

31 MIN

Gol 11. Leo Orač (Kašina)

goal

39 MIN

Crveni karton 18. Vanja Šare (Trnje)

red card

54 MIN

Gol 10. Luka Bohnička (Kašina)

goal

64 MIN

Gol 11. Dino Ros (Kašina)

goal

66 MIN

Gol 8. Tino Levec (Trnje)

goal

71 MIN

Žuti karton 10. Filip Gajski (Kašina)

yellow card

78 MIN

Gol 11. Dino Ros (Kašina)

goal

82 MIN

Gol 9. Matija Kelčec (Kašina)

goal
Kašina

Kašina

Trnje

Trnje

Fran Stjepan Lozić

. Fran Stjepan Lozić

Fran Stjepan Lozić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Filip Gajski

10. Filip GajskiK

Filip Gajski

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Dominik Petanjek

8. Dominik Petanjek

Dominik Petanjek

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Luka Bohnička

10. Luka Bohnička

Luka Bohnička

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Marko Pušić

6. Marko Pušić

Marko Pušić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Jakov Bonić

3. Jakov Bonić

Jakov Bonić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Juro Perić

5. Juro Perić

Juro Perić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Dominik Kolenković

13. Dominik Kolenković

Dominik Kolenković

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Robert Marić

7. Robert Marić

Robert Marić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Dino Ros

11. Dino Ros

Dino Ros

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Leo Orač

11. Leo Orač

Leo Orač

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

Zamjene

Mateo Ištvanić

2. Mateo Ištvanić

Mateo Ištvanić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Oliver Ahmetović

16. Oliver Ahmetović

Oliver Ahmetović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
David Bašić

. David Bašić

David Bašić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-04-13
Filip Kelčec

9. Filip Kelčec

Filip Kelčec

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Matija Kelčec

9. Matija Kelčec

Matija Kelčec

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Bartol Juraga

15. Bartol Juraga

Bartol Juraga

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

. Luka Veronek

Luka Veronek

Luka Veronek

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

18. Vanja Šare

Vanja Šare

Vanja Šare

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

8. Tino Levec

Tino Levec

Tino Levec

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

. Dominik Vincelj

Dominik Vincelj

Dominik Vincelj

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

. Tomislav BjelanovićK

Tomislav Bjelanović

Tomislav Bjelanović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

18. Blaž Petriško

Blaž Petriško

Blaž Petriško

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

13. Konstantin Kurygin

Konstantin Kurygin

Konstantin Kurygin

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : RU

. Leon Bičanić

Leon Bičanić

Leon Bičanić

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR

66. Roko Miljković

Roko Miljković

Roko Miljković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

99. Bruno Marić

Bruno Marić

Bruno Marić

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR

. Jakov Pavlic

Jakov Pavlic

Jakov Pavlic

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR

Zamjene

. Mark Lucas Kranjec

Mark Lucas Kranjec

Mark Lucas Kranjec

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

. Josip Gudelj

Josip Gudelj

Josip Gudelj

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

7. Lovro Matešković

Lovro Matešković

Lovro Matešković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

4. Bruno Knežević

Bruno Knežević

Bruno Knežević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR