Copa America 2015 - Matches

- 03 Stu 2019

Studentski Grad

Bruno Pravdić`

Bruno Pravdić`

0 : 0

Trnje

Studentski Grad
Studentski Grad

VS

Trnje
Trnje

Bruno Pravdić

Bruno Pravdić

Gol

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Marko Maloča

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat: Zlatko Đura

Ostali:

Studentski Grad

Studentski Grad

Trnje

Trnje

Filip Ivan Pranjić

Filip Ivan Pranjić

Filip Ivan Pranjić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Marko Maras

Marko Maras

Marko Maras

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-10-18
Fran Dragozet

Fran Dragozet

Fran Dragozet

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Damjan Žabek

Damjan Žabek

Damjan Žabek

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ivan Gašić

Ivan Gašić

Ivan Gašić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Borna Bošnjak

Borna Bošnjak

Borna Bošnjak

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR
Josip Marić

Josip Marić

Josip Marić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Dino Doroda

Dino Doroda

Dino Doroda

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR
Dario Zirdum

Dario ZirdumK

Dario Zirdum

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR
Tin Miletić

Tin Miletić

Tin Miletić

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR
Bruno Pravdić

Bruno Pravdić

Bruno Pravdić

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR

Zamjene

Jakov Gašpar

Jakov Gašpar

Jakov Gašpar

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
Vedran Galić

Vedran Galić

Vedran Galić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2003-06-10
Josip Đurić

Josip Đurić

Josip Đurić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
  • Rođendan : 2003-08-02
Ante Klarić

Ante Klarić

Ante Klarić

  • Ime kluba: Futsal škola Zagi
  • Država : HR
Vito Sudar

Vito Sudar

Vito Sudar

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR
Luka Celan

Luka Celan

Luka Celan

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Marko Tomas

Marko Tomas

Marko Tomas

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Luka Savatović

Luka Savatović

Luka Savatović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Leon Bičanić

Leon Bičanić

Leon Bičanić

  • Ime kluba: Hrvatski Dragovoljac
  • Država : HR

Bruno Knežević

Bruno Knežević

Bruno Knežević

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR

Tomislav Bjelanović

Tomislav Bjelanović

Tomislav Bjelanović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Dominik Vincelj

Dominik Vincelj

Dominik Vincelj

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Jakov Pavlic

Jakov Pavlic

Jakov Pavlic

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

Bruno Marić

Bruno Marić

Bruno Marić

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

Blaž Petriško

Blaž Petriško

Blaž Petriško

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

Tino Levec

Tino Levec

Tino Levec

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Vanja Šare

Vanja Šare

Vanja Šare

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Kristijan OrešićK

Kristijan Orešić

Kristijan Orešić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Zamjene

Luka Veronek

Luka Veronek

Luka Veronek

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

Mark Lucas Kranjec

Mark Lucas Kranjec

Mark Lucas Kranjec

  • Ime kluba: Nur
  • Država : HR

Edi Lugavić

Edi Lugavić

Edi Lugavić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Josip Gudelj

Josip Gudelj

Josip Gudelj

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

Konstantin Kurygin

Konstantin Kurygin

Konstantin Kurygin

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : RU