Copa America 2015 - Matches

1. ZNL - KADETI - 03 Stu 2019

Studentski Grad

Bruno Pravdić`

Bruno Pravdić`

2 : 0

Trnje

Studentski Grad
Studentski Grad

VS

Trnje
Trnje

11. Bruno Pravdić

11. Bruno Pravdić

Gol

2

Žuti karton

1

Robert Šoljan

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Marko Maloča

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat: Zlatko Đura

Ostali:
Srečko Lušić lic br7
Miletić Irenej 471

13 MIN

Gol 11. Bruno Pravdić (Studentski Grad)

goal

60 MIN

Žuti karton 7. Dario Zirdum (Maksimir)

yellow card

70 MIN

Gol 11. Bruno Pravdić (Studentski Grad)

goal

71 MIN

Žuti karton 11. Bruno Pravdić (Studentski Grad)

yellow card

80 MIN

Žuti karton . Leon Bičanić (Zagreb)

yellow card
Studentski Grad

Studentski Grad

Trnje

Trnje

Filip Ivan Pranjić

18. Filip Ivan Pranjić

Filip Ivan Pranjić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Fran Dragozet

9. Fran Dragozet

Fran Dragozet

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Damjan Žabek

4. Damjan Žabek

Damjan Žabek

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ivan Gašić

2. Ivan Gašić

Ivan Gašić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Borna Bošnjak

13. Borna Bošnjak

Borna Bošnjak

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Josip Marić

14. Josip Marić

Josip Marić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Dino Doroda

27. Dino Doroda

Dino Doroda

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Dario Zirdum

7. Dario ZirdumK

Dario Zirdum

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR
Tin Miletić

10. Tin Miletić

Tin Miletić

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR
Bruno Pravdić

11. Bruno Pravdić

Bruno Pravdić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Marko Maras

. Marko Maras

Marko Maras

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-10-18

Zamjene

Luka Celan

15. Luka Celan

Luka Celan

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Marko Tomas

3. Marko Tomas

Marko Tomas

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Jakov Gašpar

8. Jakov Gašpar

Jakov Gašpar

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Vedran Galić

5. Vedran Galić

Vedran Galić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2003-06-10
Josip Đurić

16. Josip Đurić

Josip Đurić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
  • Rođendan : 2003-08-02
Vito Sudar

71. Vito Sudar

Vito Sudar

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ante Klarić

57. Ante Klarić

Ante Klarić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

. Luka Savatović

Luka Savatović

Luka Savatović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

. Leon Bičanić

Leon Bičanić

Leon Bičanić

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR

4. Bruno Knežević

Bruno Knežević

Bruno Knežević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

. Tomislav Bjelanović

Tomislav Bjelanović

Tomislav Bjelanović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

. Dominik Vincelj

Dominik Vincelj

Dominik Vincelj

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

. Jakov Pavlic

Jakov Pavlic

Jakov Pavlic

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR

99. Bruno Marić

Bruno Marić

Bruno Marić

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR

18. Blaž Petriško

Blaž Petriško

Blaž Petriško

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

8. Tino Levec

Tino Levec

Tino Levec

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

18. Vanja Šare

Vanja Šare

Vanja Šare

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

24. Kristijan OrešićK

Kristijan Orešić

Kristijan Orešić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Zamjene

. Luka Veronek

Luka Veronek

Luka Veronek

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

. Mark Lucas Kranjec

Mark Lucas Kranjec

Mark Lucas Kranjec

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

. Edi Lugavić

Edi Lugavić

Edi Lugavić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

. Josip Gudelj

Josip Gudelj

Josip Gudelj

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

13. Konstantin Kurygin

Konstantin Kurygin

Konstantin Kurygin

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : RU