Copa America 2015 - Matches

1. ZNL - KADETI - 26 Lis 2019

Lučko

Luka Parać`

Patrick Emanuell Vlašić`

David Stunja`

3 : 1

Šparta Elektra

Nikola Gojmerac`

Lučko
Lučko

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

14. Luka Parać

9. Patrick Emanuell Vlašić

48. David Stunja

Gol

. Nikola Gojmerac

1

Kazneni udarac

0

Stevo Kosanović

Trener

Darko Vučić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Vedran Mandić

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat: Ivan Blažičević

Ostali:

35 MIN

Kazneni udarac (Gol) 48. David Stunja (Lučko)

penalty

57 MIN

Gol 14. Luka Parać (Lučko)

goal

71 MIN

Gol 9. Patrick Emanuell Vlašić (Lučko)

goal

81 MIN

Gol . Nikola Gojmerac (Šparta Elektra)

goal
Lučko

Lučko

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Roko Pejo Božić

1. Roko Pejo Božić

Roko Pejo Božić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Tomislav Breščanović

5. Tomislav Breščanović

Tomislav Breščanović

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Juraj Budas

16. Juraj Budas

Juraj Budas

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
David Stunja

48. David Stunja

David Stunja

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Patrick Emanuell Vlašić

9. Patrick Emanuell Vlašić

Patrick Emanuell Vlašić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Luka Parać

14. Luka Parać

Luka Parać

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Eric Mihočinec

20. Eric MihočinecK

Eric Mihočinec

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Josip Knezović

18. Josip Knezović

Josip Knezović

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Mato Grubeša

21. Mato Grubeša

Mato Grubeša

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Antonio Čondrić

19. Antonio Čondrić

Antonio Čondrić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Ante Pejić

10. Ante Pejić

Ante Pejić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

Zamjene

Anto Toni Julardžija

8. Anto Toni Julardžija

Anto Toni Julardžija

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Luka Martinović

. Luka Martinović

Luka Martinović

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Frane Bilandžija

6. Frane Bilandžija

Frane Bilandžija

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Niko Radek

4. Niko Radek

Niko Radek

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

12. Ian Čop

Ian Čop

Ian Čop

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

5. Fran Bosančić

Fran Bosančić

Fran Bosančić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Luka IvčićK

Luka Ivčić

Luka Ivčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Ferdinand Gaši

Ferdinand Gaši

Ferdinand Gaši

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Nikola Belošević

Nikola Belošević

Nikola Belošević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

20. Matko Skozrit

Matko Skozrit

Matko Skozrit

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

10. Luka Veselić

Luka Veselić

Luka Veselić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

25. Denis Velčić

Denis Velčić

Denis Velčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

22. Josip Purtić

Josip Purtić

Josip Purtić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

14. Sven Klasić

Sven Klasić

Sven Klasić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

. Nikola Gojmerac

Nikola Gojmerac

Nikola Gojmerac

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

6. Jan Puljčan

Jan Puljčan

Jan Puljčan

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

17. Neo Najjar

Neo Najjar

Neo Najjar

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR