Copa America 2015 - Matches

1. ZNL - KADETI - 26 Lis 2019

Lučko

Luka Parać`

Patrick Emanuell Vlašić`

David Stunja`

3 : 1

Šparta Elektra

Nikola Gojmerac`

Lučko
Lučko

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

20. Luka Parać

18. Patrick Emanuell Vlašić

7. David Stunja

Gol

3. Nikola Gojmerac

1

Kazneni udarac

0

Stevo Kosanović

Trener

Darko Vučić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Vedran Mandić

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat: Ivan Blažičević

Ostali:

35 MIN

Kazneni udarac (Gol) 7. David Stunja (Lučko)

penalty

57 MIN

Gol 20. Luka Parać (Lučko)

goal

71 MIN

Gol 18. Patrick Emanuell Vlašić (Lučko)

goal

81 MIN

Gol 3. Nikola Gojmerac (Šparta Elektra)

goal
Lučko

Lučko

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Roko Pejo Božić

1. Roko Pejo Božić

Roko Pejo Božić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Tomislav Breščanović

4. Tomislav Breščanović

Tomislav Breščanović

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Juraj Budas

20. Juraj Budas

Juraj Budas

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
David Stunja

7. David Stunja

David Stunja

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Patrick Emanuell Vlašić

18. Patrick Emanuell Vlašić

Patrick Emanuell Vlašić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Luka Parać

20. Luka Parać

Luka Parać

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Eric Mihočinec

20. Eric MihočinecK

Eric Mihočinec

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Josip Knezović

5. Josip Knezović

Josip Knezović

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Mato Grubeša

3. Mato Grubeša

Mato Grubeša

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Antonio Čondrić

19. Antonio Čondrić

Antonio Čondrić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Ante Pejić

10. Ante Pejić

Ante Pejić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

Zamjene

Anto Toni Julardžija

15. Anto Toni Julardžija

Anto Toni Julardžija

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Luka Martinović

. Luka Martinović

Luka Martinović

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Frane Bilandžija

17. Frane Bilandžija

Frane Bilandžija

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Niko Radek

4. Niko Radek

Niko Radek

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

1. Ian Čop

Ian Čop

Ian Čop

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

5. Fran Bosančić

Fran Bosančić

Fran Bosančić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

2. Luka IvčićK

Luka Ivčić

Luka Ivčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Ferdinand Gaši

Ferdinand Gaši

Ferdinand Gaši

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

13. Nikola Belošević

Nikola Belošević

Nikola Belošević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

20. Matko Skozrit

Matko Skozrit

Matko Skozrit

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

10. Luka Veselić

Luka Veselić

Luka Veselić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Denis Velčić

Denis Velčić

Denis Velčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

10. Josip Purtić

Josip Purtić

Josip Purtić

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR

11. Sven Klasić

Sven Klasić

Sven Klasić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

3. Nikola Gojmerac

Nikola Gojmerac

Nikola Gojmerac

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

15. Jan Puljčan

Jan Puljčan

Jan Puljčan

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

16. Neo Najjar

Neo Najjar

Neo Najjar

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR