Copa America 2015 - Matches

1. ZNL - KADETI - 16 Lis 2019

Prigorje Markuševec

Mateo Škrinjar`

Sven Sedmak`

Stjepan Miklec`

Mateo Škrinjar`

Dorian Špiček`

Mateo Škrinjar`

Stjepan Miklec`

7 : 2

Šparta Elektra

Ferdinand Gaši`

Dominik Bekić`

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

10. Mateo Škrinjar

14. Sven Sedmak

16. Stjepan Miklec

10. Mateo Škrinjar

7. Dorian Špiček

10. Mateo Škrinjar

16. Stjepan Miklec

Gol

2. Ferdinand Gaši

3. Dominik Bekić

Mirko Baučić

Trener

Darko Vučić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ante Novak

Prvi pomoćni sudac: Domagoj Ćurdo

Drugi pomoćni sudac: Stipo Novak

Četvrti sudac:

Delegat: Ladislav Plantić

Ostali:
Popović Dejan lic. 401

15 MIN

Gol 14. Sven Sedmak (Prigorje Markuševec)

goal

21 MIN

Gol 2. Ferdinand Gaši (Šparta Elektra)

goal

22 MIN

Gol 10. Mateo Škrinjar (Prigorje Markuševec)

goal

31 MIN

Gol 10. Mateo Škrinjar (Prigorje Markuševec)

goal

34 MIN

Gol 16. Stjepan Miklec (Prigorje Markuševec)

goal

50 MIN

Gol 10. Mateo Škrinjar (Prigorje Markuševec)

goal

61 MIN

Gol 16. Stjepan Miklec (Prigorje Markuševec)

goal

72 MIN

Gol 7. Dorian Špiček (Prigorje Markuševec)

goal

82 MIN

Gol 3. Dominik Bekić (Šparta Elektra)

goal
Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Luka Brajković

. Luka Brajković

Luka Brajković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Noa Šimunjak

11. Noa Šimunjak

Noa Šimunjak

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Dorian Špiček

7. Dorian Špiček

Dorian Špiček

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Borna Žužić

3. Borna ŽužićK

Borna Žužić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Lovro Mažar

25. Lovro Mažar

Lovro Mažar

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

.

Filip Kljajić

4. Filip Kljajić

Filip Kljajić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Stjepan Miklec

16. Stjepan Miklec

Stjepan Miklec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Filip Kirinić

17. Filip Kirinić

Filip Kirinić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Mateo Škrinjar

10. Mateo Škrinjar

Mateo Škrinjar

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Sven Sedmak

14. Sven Sedmak

Sven Sedmak

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

Mihael Sajko

8. Mihael Sajko

Mihael Sajko

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

12. Ian Čop

Ian Čop

Ian Čop

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

14. Sven Klasić

Sven Klasić

Sven Klasić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Ferdinand Gaši

Ferdinand Gaši

Ferdinand Gaši

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

5. Fran Bosančić

Fran Bosančić

Fran Bosančić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

22. Josip Purtić

Josip Purtić

Josip Purtić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Luka IvčićK

Luka Ivčić

Luka Ivčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

25. Denis Velčić

Denis Velčić

Denis Velčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Tom Aćimović Pintarić

Tom Aćimović Pintarić

Tom Aćimović Pintarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Nikola Belošević

Nikola Belošević

Nikola Belošević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

3. Dominik Bekić

Dominik Bekić

Dominik Bekić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

17. Neo Najjar

Neo Najjar

Neo Najjar

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

10. Luka Veselić

Luka Veselić

Luka Veselić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

6. Tin Tudjek

Tin Tudjek

Tin Tudjek

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

6. Jan Puljčan

Jan Puljčan

Jan Puljčan

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

. Nikola Gojmerac

Nikola Gojmerac

Nikola Gojmerac

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR