Copa America 2015 - Matches

1. ZNL - KADETI - 28 Ruj 2019

Kašina

Dino Ros`

Matija Kelčec`

Dino Ros`

Dino Ros`

Filip Kelčec`

Luka Bohnička`

Dino Ros`

Filip Kelčec`

8 : 0

Šparta Elektra

Kašina
Kašina

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

11. Dino Ros

9. Matija Kelčec

11. Dino Ros

11. Dino Ros

9. Filip Kelčec

10. Luka Bohnička

11. Dino Ros

9. Filip Kelčec

Gol

Tomislav Trupeljak

Trener

Nikola Grgić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Bruno Bošnjak

Prvi pomoćni sudac: Petar Bošnjak

Drugi pomoćni sudac: Lovro Denić

Četvrti sudac:

Delegat: Marjan Gorički

Ostali:

4 MIN

Gol 11. Dino Ros (Kašina)

goal

5 MIN

Gol 9. Matija Kelčec (Kašina)

goal

8 MIN

Gol 11. Dino Ros (Kašina)

goal

19 MIN

Gol 9. Filip Kelčec (Kašina)

goal

27 MIN

Gol 11. Dino Ros (Kašina)

goal

34 MIN

Žuti karton 15. Jakov Vidović (Šparta Elektra)

yellow card

40 MIN

Gol 9. Filip Kelčec (Kašina)

goal

61 MIN

Gol 11. Dino Ros (Kašina)

goal

67 MIN

Gol 10. Luka Bohnička (Kašina)

goal
Kašina

Kašina

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Dominik Kolenković

16. Dominik Kolenković

Dominik Kolenković

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Filip Gajski

10. Filip GajskiK

Filip Gajski

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Dominik Petanjek

8. Dominik Petanjek

Dominik Petanjek

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Matija Kelčec

9. Matija Kelčec

Matija Kelčec

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Luka Bohnička

10. Luka Bohnička

Luka Bohnička

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Marko Pušić

6. Marko Pušić

Marko Pušić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Jakov Bonić

3. Jakov Bonić

Jakov Bonić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Juro Perić

5. Juro Perić

Juro Perić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Robert Marić

7. Robert Marić

Robert Marić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Dino Ros

11. Dino Ros

Dino Ros

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Leo Orač

11. Leo Orač

Leo Orač

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

Zamjene

Bartol Juraga

15. Bartol Juraga

Bartol Juraga

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
David Bašić

. David Bašić

David Bašić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
  • Rođendan : 2004-04-13
Filip Kelčec

9. Filip Kelčec

Filip Kelčec

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Oliver Ahmetović

17. Oliver Ahmetović

Oliver Ahmetović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

12. Ian ČopK

Ian Čop

Ian Čop

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Luka Ivčić

Luka Ivčić

Luka Ivčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

25. Denis Velčić

Denis Velčić

Denis Velčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

. Nikola Gojmerac

Nikola Gojmerac

Nikola Gojmerac

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Tom Aćimović Pintarić

Tom Aćimović Pintarić

Tom Aćimović Pintarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

3. Dominik Bekić

Dominik Bekić

Dominik Bekić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

22. Josip Purtić

Josip Purtić

Josip Purtić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Ferdinand Gaši

Ferdinand Gaši

Ferdinand Gaši

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

14. Sven Klasić

Sven Klasić

Sven Klasić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

10. Luka Veselić

Luka Veselić

Luka Veselić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

4. Damjan Pinjuh

Damjan Pinjuh

Damjan Pinjuh

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

8. Vid Kolundžić

Vid Kolundžić

Vid Kolundžić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

15. Jakov Vidović

Jakov Vidović

Jakov Vidović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR