Copa America 2015 - Matches

1. ZNL - KADETI - 15 Ruj 2019

Studentski Grad

Fran Dragozet`

Fran Dragozet`

Josip Đurić`

Josip Đurić`

Fran Dragozet`

Dario Zirdum`

Josip Marić`

0 : 0

Šparta Elektra

Studentski Grad
Studentski Grad

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

9. Fran Dragozet

9. Fran Dragozet

16. Josip Đurić

16. Josip Đurić

9. Fran Dragozet

7. Dario Zirdum

14. Josip Marić

Gol

1

Kazneni udarac

0

Robert Šoljan

Trener

Darko Vučić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Marino Crnolatac

Prvi pomoćni sudac: Krešimir Geljić

Drugi pomoćni sudac: Lovro Denić

Četvrti sudac:

Delegat: Ladislav Plantić

Ostali:

2 MIN

Gol 9. Fran Dragozet (Studentski Grad)

goal

4 MIN

Gol 9. Fran Dragozet (Studentski Grad)

goal

16 MIN

Gol 9. Fran Dragozet (Studentski Grad)

goal

18 MIN

Kazneni udarac (Gol) 7. Dario Zirdum (Maksimir)

penalty

28 MIN

Gol 14. Josip Marić (Studentski Grad)

goal

54 MIN

Gol 16. Josip Đurić (Ravnice)

goal

58 MIN

Gol 16. Josip Đurić (Ravnice)

goal
Studentski Grad

Studentski Grad

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Vito Sudar

71. Vito Sudar

Vito Sudar

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Damjan Žabek

4. Damjan Žabek

Damjan Žabek

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ivan Gašić

2. Ivan Gašić

Ivan Gašić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Marko Tomas

3. Marko Tomas

Marko Tomas

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Vedran Galić

5. Vedran Galić

Vedran Galić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
  • Rođendan : 2003-06-10
Jakov Gašpar

8. Jakov Gašpar

Jakov Gašpar

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Fran Dragozet

9. Fran Dragozet

Fran Dragozet

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Bruno Pravdić

11. Bruno Pravdić

Bruno Pravdić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Dario Zirdum

7. Dario ZirdumK

Dario Zirdum

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR
Tin Miletić

10. Tin Miletić

Tin Miletić

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR
Borna Bošnjak

13. Borna Bošnjak

Borna Bošnjak

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

Josip Marić

14. Josip Marić

Josip Marić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Luka Celan

15. Luka Celan

Luka Celan

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Josip Đurić

16. Josip Đurić

Josip Đurić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR
  • Rođendan : 2003-08-02
Karlo Paša

17. Karlo Paša

Karlo Paša

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Filip Ivan Pranjić

18. Filip Ivan Pranjić

Filip Ivan Pranjić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

1. Ian Čop

Ian Čop

Ian Čop

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Sven Klasić

Sven Klasić

Sven Klasić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Ferdinand Gaši

Ferdinand Gaši

Ferdinand Gaši

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

5. Fran Bosančić

Fran Bosančić

Fran Bosančić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

10. Josip Purtić

Josip Purtić

Josip Purtić

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR

15. Jan Puljčan

Jan Puljčan

Jan Puljčan

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Luka Ivčić

Luka Ivčić

Luka Ivčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

21. Tom Aćimović Pintarić

Tom Aćimović Pintarić

Tom Aćimović Pintarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Denis Velčić

Denis Velčić

Denis Velčić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Nikola BeloševićK

Nikola Belošević

Nikola Belošević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

3. Nikola Gojmerac

Nikola Gojmerac

Nikola Gojmerac

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

3. Dominik Bekić

Dominik Bekić

Dominik Bekić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR