Copa America 2015 - Matches

1. ZNL - JUNIORI - 09 Pro 2019

Šparta Elektra

Tin Zlopaša`

Dominik Tadić`

Dominik Tadić`

3 : 5

Odra

Lovre Petrović`

Lovre Petrović`

Ante Rimac`

Lovre Petrović`

Lovre Petrović`

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Odra
Odra

18. Tin Zlopaša

. Dominik Tadić

. Dominik Tadić

Gol

9. Lovre Petrović

9. Lovre Petrović

95. Ante Rimac

9. Lovre Petrović

9. Lovre Petrović

Mislav Kranjc

Trener

Vedran Mandić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Pero Iličić

Prvi pomoćni sudac: Stjepan Štefanac

Drugi pomoćni sudac: Tvrtko Jureša

Četvrti sudac:

Delegat: Nada Žarković

Ostali:

7 MIN

Gol 9. Lovre Petrović (Zelina)

goal

12 MIN

Gol 95. Ante Rimac (Odra)

goal

14 MIN

Gol 9. Lovre Petrović (Zelina)

goal

30 MIN

Gol . Dominik Tadić (Futsal Dinamo)

goal

36 MIN

Gol . Dominik Tadić (Futsal Dinamo)

goal

46 MIN

Gol 9. Lovre Petrović (Zelina)

goal

70 MIN

Gol 18. Tin Zlopaša (Šparta Elektra)

goal

72 MIN

Gol 9. Lovre Petrović (Zelina)

goal
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Odra

Odra

Roko Radić

. Roko Radić

Roko Radić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Chelfi

17. Luka Chelfi

Luka Chelfi

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ante Lozo

9. Ante Lozo

Ante Lozo

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Noa Rončević

8. Noa Rončević

Noa Rončević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Filip Mikulić

10. Filip Mikulić

Filip Mikulić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dominik Kovač

7. Dominik Kovač

Dominik Kovač

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Vili Leskovčak

9. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Zagreb 92
  • Država : HR
Filip Mazalin

8. Filip MazalinK

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Fran Polonijo

15. Fran Polonijo

Fran Polonijo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Haris Arifi

11. Haris Arifi

Haris Arifi

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dominik Tadić

. Dominik Tadić

Dominik Tadić

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR

Zamjene

Mihael Kurek

4. Mihael Kurek

Mihael Kurek

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Tin Zlopaša

18. Tin Zlopaša

Tin Zlopaša

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

3. Tomislav Vlahović

Tomislav Vlahović

Tomislav Vlahović

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

95. Ante Rimac

Ante Rimac

Ante Rimac

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

4. Juraj Kanić

Juraj Kanić

Juraj Kanić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

8. Luka PucketićK

Luka Pucketić

Luka Pucketić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

4. Zdeslav Drmić

Zdeslav Drmić

Zdeslav Drmić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

9. Lovre Petrović

Lovre Petrović

Lovre Petrović

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

7. Martin Naglić

Martin Naglić

Martin Naglić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

20. Marko Bačurin

Marko Bačurin

Marko Bačurin

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

11. Matej Mahin

Matej Mahin

Matej Mahin

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

14. Dominik Bačurin

Dominik Bačurin

Dominik Bačurin

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

71. Admir Tahirović

Admir Tahirović

Admir Tahirović

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

Zamjene

10. Antonio Rajković

Antonio Rajković

Antonio Rajković

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

19. Dominik Obad

Dominik Obad

Dominik Obad

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR