Copa America 2015 - Matches

1. ZNL - JUNIORI - 10 Stu 2019

Kašina

0 : 0

Prigorje Markuševec

Kašina
Kašina

VS

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

Gol

3

Žuti karton

4

Branimir Šepić

Trener

Mirko Baučić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Stipo Novak

Prvi pomoćni sudac: Petar Bošnjak

Drugi pomoćni sudac: Bruno Bošnjak

Četvrti sudac:

Delegat: Zlatko Đura

Ostali:

40 MIN

Žuti karton 11. Ivan Jeleković (Prigorje Markuševec)

yellow card

54 MIN

Žuti karton 38. Mirko Papec (Prigorje Markuševec)

yellow card

60 MIN

Žuti karton 14. Andrija Palić (Prigorje Markuševec)

yellow card

60 MIN

Žuti karton 6. Damjan Lambevski (Kašina)

yellow card

70 MIN

Žuti karton 11. Luka Pukšec (Kašina)

yellow card

75 MIN

Žuti karton 8. Franjo Azinović (Kašina)

yellow card

78 MIN

Žuti karton 16. Stjepan Miklec (Prigorje Markuševec)

yellow card
Kašina

Kašina

Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Marko Ciković

1. Marko Ciković

Marko Ciković

  • Ime kluba: Zagreb 92
  • Država : HR
Mladen Kezerić

16. Mladen Kezerić

Mladen Kezerić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Toni Bertović

2. Toni Bertović

Toni Bertović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Josip Butković

. Josip Butković

Josip Butković

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
  • Rođendan : 2002-01-22
Tome Trnjanac

2. Tome Trnjanac

Tome Trnjanac

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Mladen Pavlović

14. Mladen Pavlović

Mladen Pavlović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Nikola Pirenjak

5. Nikola PirenjakK

Nikola Pirenjak

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Josip Guzan

11. Josip Guzan

Josip Guzan

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Mateo Karlović

8. Mateo Karlović

Mateo Karlović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Luka Pukšec

11. Luka Pukšec

Luka Pukšec

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Filip Baković

. Filip Baković

Filip Baković

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

Zamjene

Damjan Lambevski

6. Damjan Lambevski

Damjan Lambevski

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Franjo Azinović

8. Franjo Azinović

Franjo Azinović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Patrik Martinčević

6. Patrik Martinčević

Patrik Martinčević

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Brendon Oršuš

9. Brendon Oršuš

Brendon Oršuš

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

. Luka Gocevski

Luka Gocevski

Luka Gocevski

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

9. Hrvoje Kiplen

Hrvoje Kiplen

Hrvoje Kiplen

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

5. Petar MiklecK

Petar Miklec

Petar Miklec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

7. Filip Kota

Filip Kota

Filip Kota

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

16. Stjepan Miklec

Stjepan Miklec

Stjepan Miklec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

11. Ivan Jeleković

Ivan Jeleković

Ivan Jeleković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

9. Robert Kravarščan

Robert Kravarščan

Robert Kravarščan

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

3. Davor Perok

Davor Perok

Davor Perok

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

14. Andrija Palić

Andrija Palić

Andrija Palić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

38. Mirko Papec

Mirko Papec

Mirko Papec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

8. Jakov Hrastinski

Jakov Hrastinski

Jakov Hrastinski

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR