Copa America 2015 - Matches

1. ZNL - JUNIORI - 12 Lis 2019

Prigorje Markuševec

Jakov Hrastinski`

Stjepan Miklec`

Petar Miklec`

3 : 0

Šparta Elektra

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

8. Jakov Hrastinski

16. Stjepan Miklec

5. Petar Miklec

Gol

3

Žuti karton

0

Mirko Baučić

Trener

Mislav Kranjc

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Domagoj Ćurdo

Prvi pomoćni sudac: Ante Novak

Drugi pomoćni sudac: Stipo Novak

Četvrti sudac:

Delegat: Ladislav Plantić

Ostali:
Popović Dejan lic. 401

19 MIN

Žuti karton 8. Martin Ferenčak (Prigorje Markuševec)

yellow card

69 MIN

Žuti karton 17. Filip Kirinić (Prigorje Markuševec)

yellow card

72 MIN

Gol 8. Jakov Hrastinski (Prigorje Markuševec)

goal

75 MIN

Žuti karton 11. Ivan Jeleković (Prigorje Markuševec)

yellow card

78 MIN

Gol 16. Stjepan Miklec (Prigorje Markuševec)

goal

85 MIN

Gol 5. Petar Miklec (Prigorje Markuševec)

goal
Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Lovro Lužanac

1. Lovro Lužanac

Lovro Lužanac

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Filip Kota

7. Filip Kota

Filip Kota

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Hrvoje Kiplen

9. Hrvoje Kiplen

Hrvoje Kiplen

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Petar Miklec

5. Petar MiklecK

Petar Miklec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Stjepan Miklec

16. Stjepan Miklec

Stjepan Miklec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Filip Kirinić

17. Filip Kirinić

Filip Kirinić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Ivan Jeleković

11. Ivan Jeleković

Ivan Jeleković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Andrija Palić

14. Andrija Palić

Andrija Palić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Martin Ferenčak

8. Martin Ferenčak

Martin Ferenčak

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Mirko Papec

8. Mirko Papec

Mirko Papec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Davor Perok

12. Davor Perok

Davor Perok

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

Jakov Hrastinski

8. Jakov Hrastinski

Jakov Hrastinski

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

. Roko Radić

Roko Radić

Roko Radić

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR

9. Ante LozoK

Ante Lozo

Ante Lozo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Hrvoje Samardžić

Hrvoje Samardžić

Hrvoje Samardžić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Matej Pajtler

Matej Pajtler

Matej Pajtler

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

5. Albert Šlat

Albert Šlat

Albert Šlat

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Dominik Kovač

Dominik Kovač

Dominik Kovač

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Filip Mazalin

Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

10. Fran Tomičić

Fran Tomičić

Fran Tomičić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

4. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

. Dominik Tadić

Dominik Tadić

Dominik Tadić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

4. Mihael Kurek

Mihael Kurek

Mihael Kurek

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

8. Noa Rončević

Noa Rončević

Noa Rončević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

17. Luka Chelfi

Luka Chelfi

Luka Chelfi

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

. Haris Arifi

Haris Arifi

Haris Arifi

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR