Copa America 2015 - Matches

2. "B2" ZNL LIMAČI / 2010 - 19 Lis 2019

Mladost Buzin

0 : 3

Škola nogometa Maksimir

Mladost Buzin
Mladost Buzin

VS

Škola nogometa Maksimir
Škola nogometa Maksimir

Gol

Mario Đorđević-Kirin

Trener

Damjan Goluža

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Hrvoje Radić

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Mladost Buzin

Mladost Buzin

Škola nogometa Maksimir

Škola nogometa Maksimir

Niko Petričević

1. Niko Petričević

Niko Petričević

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Luka Ravlić

10. Luka Ravlić

Luka Ravlić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Martin Matijašević

9. Martin Matijašević

Martin Matijašević

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Matko Dabanović

12. Matko Dabanović

Matko Dabanović

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Fran Stoičev

21. Fran Stoičev

Fran Stoičev

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Jan Kufner

33. Jan KufnerK

Jan Kufner

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Ivan Miljković

. Ivan Miljković

Ivan Miljković

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Gabrijel Bašnec

5. Gabrijel Bašnec

Gabrijel Bašnec

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Petar Marić

. Petar Marić

Petar Marić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
  • Rođendan : 2010-12-22

Zamjene

Lovro Stivičević

53. Lovro Stivičević

Lovro Stivičević

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Petar Jevtić

88. Petar Jevtić

Petar Jevtić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Patrik Briševac

22. Patrik Briševac

Patrik Briševac

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Timon Kelemen

4. Timon Kelemen

Timon Kelemen

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

67. Noa ZimšekK

Noa Zimšek

Noa Zimšek

  • Ime kluba: Škola nogometa Maksimir
  • Država : HR

77. Mak Memić

Mak Memić

Mak Memić

  • Ime kluba: Škola nogometa Maksimir
  • Država : HR

55. Matej Tomić

Matej Tomić

Matej Tomić

  • Ime kluba: Škola nogometa Maksimir
  • Država : HR

6. Alan Grljević

Alan Grljević

Alan Grljević

  • Ime kluba: Škola nogometa Maksimir
  • Država : HR

2. Raul Vanjorek

Raul Vanjorek

Raul Vanjorek

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

7. Nicolas Duran

Nicolas Duran

Nicolas Duran

  • Ime kluba: Škola nogometa Maksimir
  • Država : HR

14. Filip Žakman

Filip Žakman

Filip Žakman

  • Ime kluba: Škola nogometa Maksimir
  • Država : HR

66. Filip Tomić

Filip Tomić

Filip Tomić

  • Ime kluba: Škola nogometa Maksimir
  • Država : HR

99. Bruno Hudinčec

Bruno Hudinčec

Bruno Hudinčec

  • Ime kluba: Škola nogometa Maksimir
  • Država : HR

Zamjene

66. Antonio Makar

Antonio Makar

Antonio Makar

  • Ime kluba: Škola nogometa Maksimir
  • Država : HR

. Luka Mršo

Luka Mršo

Luka Mršo

  • Ime kluba: Škola nogometa Maksimir
  • Država : HR

7. Ivan Krajina

Ivan Krajina

Ivan Krajina

  • Ime kluba: Ravnice
  • Država : HR

1. Borna Sudar

Borna Sudar

Borna Sudar

  • Ime kluba: Škola nogometa Maksimir
  • Država : HR