Copa America 2015 - Matches

- 16 Stu 2019

Studentski Grad

0 : 0

Utrina

Studentski Grad
Studentski Grad

VS

Utrina
Utrina

Gol

Mateo Grabarić

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Tomislav Cvitković

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Mužar Željko

Studentski Grad

Studentski Grad

Utrina

Utrina

Max Zeba

13. Max Zeba

Max Zeba

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Fran Kurspahić

3. Fran Kurspahić

Fran Kurspahić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ivan Klišanin

5. Ivan Klišanin

Ivan Klišanin

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Viktor Erjavec

6. Viktor Erjavec

Viktor Erjavec

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Ivano Vidić

2. Ivano VidićK

Ivano Vidić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Siniša Rašetić

11. Siniša Rašetić

Siniša Rašetić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Antonio Jukić

44. Antonio Jukić

Antonio Jukić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Marko Bare

15. Marko Bare

Marko Bare

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
David Koričančić

9. David Koričančić

David Koričančić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Antonio Šimunović

4. Antonio Šimunović

Antonio Šimunović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Janko Tadić

10. Janko Tadić

Janko Tadić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

Jakov Granoša

5. Jakov Granoša

Jakov Granoša

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

3. Tino FreslK

Tino Fresl

Tino Fresl

  • Ime kluba: Coerver® Hrvatska
  • Država : HR

45. Andrej Uhernik

Andrej Uhernik

Andrej Uhernik

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

7. Tin Hunski

Tin Hunski

Tin Hunski

  • Ime kluba: Coerver® Hrvatska
  • Država : HR

13. Lobel Luka Ivošić

Lobel Luka Ivošić

Lobel Luka Ivošić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

8. Tomislav Drobac

Tomislav Drobac

Tomislav Drobac

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

4. Ante Mardešić

Ante Mardešić

Ante Mardešić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

88. Matej Delić

Matej Delić

Matej Delić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

21. Jakov Brkljačić

Jakov Brkljačić

Jakov Brkljačić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

2. Erik Vilić

Erik Vilić

Erik Vilić

  • Ime kluba: Utrina
  • Država : HR