Copa America 2015 - Matches

1. "A1" ZNL - ZAGIĆI / 2011 - 11 Ruj 2019

Lokomotiva

3 : 2

Rudeš

Lokomotiva
Lokomotiva

VS

Rudeš
Rudeš

Gol

Marko Srebačić

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Mladen Komesar

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Lokomotiva

Lokomotiva

Rudeš

Rudeš

Vito Zrnić

1. Vito Zrnić

Vito Zrnić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Ivan Došen

17. Ivan Došen

Ivan Došen

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Mark Fantur

15. Mark Fantur

Mark Fantur

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Borna Zrnić

7. Borna ZrnićK

Borna Zrnić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Dario Lisjak

16. Dario Lisjak

Dario Lisjak

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Filip Juranić

2. Filip Juranić

Filip Juranić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Filip Mirosavljević

4. Filip Mirosavljević

Filip Mirosavljević

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

Zamjene

Roko Vekić

88. Roko Vekić

Roko Vekić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Ivano Vršek

8. Ivano Vršek

Ivano Vršek

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Juraj Grahovac

9. Juraj Grahovac

Juraj Grahovac

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Josip Pavičić

14. Josip Pavičić

Josip Pavičić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Mark Cvetković

11. Mark Cvetković

Mark Cvetković

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Marko Golub

. Marko Golub

Marko Golub

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
  • Rođendan : 2011-08-14

1. Bruno Žlimen

Bruno Žlimen

Bruno Žlimen

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

4. Petar Lukunić

Petar Lukunić

Petar Lukunić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

8. David Horvat

David Horvat

David Horvat

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

5. Josip Suknaić

Josip Suknaić

Josip Suknaić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

90. Sven Ian Brčić

Sven Ian Brčić

Sven Ian Brčić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

3. Ante KardumK

Ante Kardum

Ante Kardum

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

26. Ante Domazet-Lošo

Ante Domazet-Lošo

Ante Domazet-Lošo

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

Zamjene

7. Dominik Perić

Dominik Perić

Dominik Perić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

. Noa Kodrnja

Noa Kodrnja

Noa Kodrnja

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
  • Rođendan : 2011-04-10

6. Grga Jurić

Grga Jurić

Grga Jurić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

9. Luka Amidžić

Luka Amidžić

Luka Amidžić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

10. Ruben Carović

Ruben Carović

Ruben Carović

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

2. Tin Cikojević

Tin Cikojević

Tin Cikojević

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

. Andrija Kraljević

Andrija Kraljević

Andrija Kraljević

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
  • Rođendan : 2011-10-22