Copa America 2015 - Matches

1. "A2" ZNL LIMAČI / 2010 - 09 Stu 2019

Vrapče

2 : 2

Trnje

Vrapče
Vrapče

VS

Trnje
Trnje

Gol

Domagoj Bagarić

Trener

Branko Tomljanović

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Mislav Krmar

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Vrapče

Vrapče

Trnje

Trnje

Luka Vučica

1. Luka Vučica

Luka Vučica

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Tom Šereg

9. Tom Šereg

Tom Šereg

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Niko Jonjić

17. Niko Jonjić

Niko Jonjić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Matej Lipovac

10. Matej Lipovac

Matej Lipovac

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Karlo Aličković

19. Karlo Aličković

Karlo Aličković

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Ivano Ljubas

20. Ivano Ljubas

Ivano Ljubas

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Leon Prajdić

22. Leon Prajdić

Leon Prajdić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Noah Frgačić

27. Noah FrgačićK

Noah Frgačić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Željko Đerek

16. Željko Đerek

Željko Đerek

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
  • Rođendan : 2010-04-04

Zamjene

Mate Babić

6. Mate Babić

Mate Babić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Dominik Miković

4. Dominik Miković

Dominik Miković

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Lovro Marić

5. Lovro Marić

Lovro Marić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Marko Bolješić

7. Marko Bolješić

Marko Bolješić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Antonio Ljubas

11. Antonio Ljubas

Antonio Ljubas

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Filip Šola

2. Filip Šola

Filip Šola

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Marko Novak

21. Marko Novak

Marko Novak

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Karlo Mlinar

13. Karlo Mlinar

Karlo Mlinar

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
  • Rođendan : 2010-06-10

12. Mateo Medvidović

Mateo Medvidović

Mateo Medvidović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

13. Dejan BakićK

Dejan Bakić

Dejan Bakić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

12. Petar Strunjak

Petar Strunjak

Petar Strunjak

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

15. Vito Ivanuš

Vito Ivanuš

Vito Ivanuš

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

28. Nikola Gotovac

Nikola Gotovac

Nikola Gotovac

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

11. Roko Kundid

Roko Kundid

Roko Kundid

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

8. Erik Marag

Erik Marag

Erik Marag

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

3. Andrija Sekić

Andrija Sekić

Andrija Sekić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

7. Fran Rogić

Fran Rogić

Fran Rogić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Zamjene

2. Ante Bagarić

Ante Bagarić

Ante Bagarić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

17. Patrik Čerkezović

Patrik Čerkezović

Patrik Čerkezović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

10. Jakov Rosandić

Jakov Rosandić

Jakov Rosandić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

21. Ante Tadić

Ante Tadić

Ante Tadić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
  • Rođendan : 2010-05-29