Copa America 2015 - Matches

1. "A2" ZNL LIMAČI / 2010 - 21 Ruj 2019

Dubrava Tim Kabel

4 : 1

Rudeš

Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel

VS

Rudeš
Rudeš

Gol

Ivica Laškarin

Trener

Albert Vastić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Karlo Barač

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Dubrava Tim Kabel

Dubrava Tim Kabel

Rudeš

Rudeš

Karlo Golomejić

2. Karlo Golomejić

Karlo Golomejić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Luka Jakopović

. Luka Jakopović

Luka Jakopović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Josip Palić

33. Josip PalićK

Josip Palić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Vita Šteko

20. Vita Šteko

Vita Šteko

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Alen Tonel Kamberović

17. Alen Tonel Kamberović

Alen Tonel Kamberović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Šimun Mikulić

99. Šimun Mikulić

Šimun Mikulić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
David Brekalo

98. David Brekalo

David Brekalo

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Mihael Palić

. Mihael Palić

Mihael Palić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Frane Karadakić

. Frane Karadakić

Frane Karadakić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
  • Rođendan : 2010-09-06

Zamjene

Luka Marković-Tomak

22. Luka Marković-Tomak

Luka Marković-Tomak

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Marko Lovrić

37. Marko Lovrić

Marko Lovrić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Edi Brkić

. Edi Brkić

Edi Brkić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Filip Relja

. Filip Relja

Filip Relja

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
  • Rođendan : 2010-01-06

31. Bartol Majdančić

Bartol Majdančić

Bartol Majdančić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

34. Nikola Maljković

Nikola Maljković

Nikola Maljković

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

17. Juraj Poljski

Juraj Poljski

Juraj Poljski

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

5. Lukas Kipa

Lukas Kipa

Lukas Kipa

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

2. Ante Galić

Ante Galić

Ante Galić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

8. Niko Ružić

Niko Ružić

Niko Ružić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

13. Roko Islamović

Roko Islamović

Roko Islamović

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

25. Niko Županac

Niko Županac

Niko Županac

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

99. Leni KristićK

Leni Kristić

Leni Kristić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

Zamjene

. Petar Pripuz Špekuljuk

Petar Pripuz Špekuljuk

Petar Pripuz Špekuljuk

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

11. Teo Matanović

Teo Matanović

Teo Matanović

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

16. Petar Karl

Petar Karl

Petar Karl

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

3. Dorijan Jozić

Dorijan Jozić

Dorijan Jozić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR