Copa America 2015 - Matches

1. "A2" ZNL LIMAČI / 2010 - 19 Ruj 2019

Lučko

2 : 2

Trnje

Lučko
Lučko

VS

Trnje
Trnje

Gol

Mario Pešić

Trener

Branko Tomljanović

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Branimir Milačić

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Lučko

Lučko

Trnje

Trnje

Fran Pršir

99. Fran Pršir

Fran Pršir

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Fran Sedlovski

55. Fran Sedlovski

Fran Sedlovski

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Luka Jaklenec

10. Luka Jaklenec

Luka Jaklenec

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Fran Cota

. Fran Cota

Fran Cota

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Mateo Jajetić

. Mateo Jajetić

Mateo Jajetić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Fran Javor

. Fran Javor

Fran Javor

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Marko Crljenak

15. Marko Crljenak

Marko Crljenak

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Lukas Ilečić

9. Lukas Ilečić

Lukas Ilečić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Marko Marić

17. Marko MarićK

Marko Marić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

Zamjene

Roko Šabarić

13. Roko Šabarić

Roko Šabarić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Ivor Angelovski

2. Ivor Angelovski

Ivor Angelovski

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Leonardo Habek

. Leonardo Habek

Leonardo Habek

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Mateo Juranko

. Mateo Juranko

Mateo Juranko

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
  • Rođendan : 2010-04-24
Andrija Ilijašić

. Andrija Ilijašić

Andrija Ilijašić

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

. Mateo Medvidović

Mateo Medvidović

Mateo Medvidović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

13. Dejan BakićK

Dejan Bakić

Dejan Bakić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

12. Petar Strunjak

Petar Strunjak

Petar Strunjak

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

15. Vito Ivanuš

Vito Ivanuš

Vito Ivanuš

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

28. Nikola Gotovac

Nikola Gotovac

Nikola Gotovac

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

8. Erik Marag

Erik Marag

Erik Marag

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

3. Andrija Sekić

Andrija Sekić

Andrija Sekić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

7. Fran Rogić

Fran Rogić

Fran Rogić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

10. Jakov Rosandić

Jakov Rosandić

Jakov Rosandić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Zamjene

. Ante Tadić

Ante Tadić

Ante Tadić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
  • Rođendan : 2010-05-29

8. Ivan Vlajić

Ivan Vlajić

Ivan Vlajić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

17. Patrik Čerkezović

Patrik Čerkezović

Patrik Čerkezović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR