Copa America 2015 - Matches

1. "A2" ZNL LIMAČI / 2010 - 15 Ruj 2019

Trnje

1 : 4

Lokomotiva

Trnje
Trnje

VS

Lokomotiva
Lokomotiva

Gol

Branko Tomljanović

Trener

Hrvoje Knežević

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Marko Škrobo

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Nataša Sliško lic.br. 078

Trnje

Trnje

Lokomotiva

Lokomotiva

Mateo Medvidović

12. Mateo Medvidović

Mateo Medvidović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Dejan Bakić

13. Dejan Bakić

Dejan Bakić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Petar Strunjak

1. Petar Strunjak

Petar Strunjak

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Vito Ivanuš

15. Vito Ivanuš

Vito Ivanuš

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Nikola Gotovac

28. Nikola Gotovac

Nikola Gotovac

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Erik Marag

8. Erik MaragK

Erik Marag

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Andrija Sekić

3. Andrija Sekić

Andrija Sekić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Fran Rogić

7. Fran Rogić

Fran Rogić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Jakov Rosandić

10. Jakov Rosandić

Jakov Rosandić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Zamjene

Ante Tadić

. Ante Tadić

Ante Tadić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
  • Rođendan : 2010-05-29

1. Petar TodorovićK

Petar Todorović

Petar Todorović

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

10. Luka Petrić

Luka Petrić

Luka Petrić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

4. Filip Capar

Filip Capar

Filip Capar

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

8. Daniel Zečić

Daniel Zečić

Daniel Zečić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

9. Filip Viduka

Filip Viduka

Filip Viduka

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

6. Vito Sablić

Vito Sablić

Vito Sablić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

3. Luka Punek

Luka Punek

Luka Punek

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

19. Anto Kalauz

Anto Kalauz

Anto Kalauz

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

10. Antonio Bilandžić

Antonio Bilandžić

Antonio Bilandžić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

Zamjene

5. Roko Bublić

Roko Bublić

Roko Bublić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

11. Filip Babić

Filip Babić

Filip Babić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

7. Sven Budisavljević

Sven Budisavljević

Sven Budisavljević

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

2. Raul Vanjorek

Raul Vanjorek

Raul Vanjorek

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

16. Leon Pušeljić

Leon Pušeljić

Leon Pušeljić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

11. Kristian Petrović

Kristian Petrović

Kristian Petrović

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

12. Leon Šimić

Leon Šimić

Leon Šimić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR