Copa America 2015 - Matches

1. "A2" ZNL LIMAČI / 2010 - 29 Ruj 2019

Kustošija

3 : 0

Trnje

Kustošija
Kustošija

VS

Trnje
Trnje

Gol

Robert Hertl

Trener

Branko Tomljanović

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Marko Maloča

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Kustošija

Kustošija

Trnje

Trnje

Matija Aunedi

3. Matija Aunedi

Matija Aunedi

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Roko Čulina

34. Roko Čulina

Roko Čulina

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Leo Herceg

11. Leo Herceg

Leo Herceg

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Rafael Vidović

8. Rafael Vidović

Rafael Vidović

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Noa Juriša

9. Noa Juriša

Noa Juriša

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
David Dakić

19. David Dakić

David Dakić

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Luka Eterović

17. Luka Eterović

Luka Eterović

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Marino Vrdoljak

21. Marino VrdoljakK

Marino Vrdoljak

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Jurica Šnidarić

46. Jurica Šnidarić

Jurica Šnidarić

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

Zamjene

Šime Bračić

4. Šime Bračić

Šime Bračić

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Jakov Tripalo

13. Jakov Tripalo

Jakov Tripalo

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Thomas Lubenjak

6. Thomas Lubenjak

Thomas Lubenjak

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Marin Damić

5. Marin Damić

Marin Damić

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Leon Pavlica

23. Leon Pavlica

Leon Pavlica

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR

12. Mateo Medvidović

Mateo Medvidović

Mateo Medvidović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

13. Dejan BakićK

Dejan Bakić

Dejan Bakić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

1. Petar Strunjak

Petar Strunjak

Petar Strunjak

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

15. Vito Ivanuš

Vito Ivanuš

Vito Ivanuš

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

28. Nikola Gotovac

Nikola Gotovac

Nikola Gotovac

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

8. Erik Marag

Erik Marag

Erik Marag

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

3. Andrija Sekić

Andrija Sekić

Andrija Sekić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

7. Fran Rogić

Fran Rogić

Fran Rogić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

17. Patrik Čerkezović

Patrik Čerkezović

Patrik Čerkezović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Zamjene

10. Jakov Rosandić

Jakov Rosandić

Jakov Rosandić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

8. Ivan Vlajić

Ivan Vlajić

Ivan Vlajić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

. Ante Tadić

Ante Tadić

Ante Tadić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
  • Rođendan : 2010-05-29