Copa America 2015 - Matches

1. "A1" ZNL LIMAČI / 2009 - 27 Stu 2019

Sesvete

3 : 1

Trnje

Sesvete
Sesvete

VS

Trnje
Trnje

Gol

Davor Guja

Trener

Branko Tomljanović

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Domagoj Habulin

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Sesvete

Sesvete

Trnje

Trnje

Matija Jakirović

1. Matija Jakirović

Matija Jakirović

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Niko Pavlović

8. Niko Pavlović

Niko Pavlović

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Mihael Mandić

27. Mihael Mandić

Mihael Mandić

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Stjepan Novak Perjanec

9. Stjepan Novak Perjanec

Stjepan Novak Perjanec

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Dino Dukarić

2. Dino Dukarić

Dino Dukarić

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Vito Jakovljević

30. Vito JakovljevićK

Vito Jakovljević

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Ante Marić

6. Ante Marić

Ante Marić

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Šimun Habuljko

15. Šimun Habuljko

Šimun Habuljko

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Mate Čutura

26. Mate Čutura

Mate Čutura

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR

Zamjene

Patrik Vidić

18. Patrik Vidić

Patrik Vidić

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Kristijan Granić

7. Kristijan Granić

Kristijan Granić

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Jakov Ravnjak

77. Jakov Ravnjak

Jakov Ravnjak

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Marin Mrvičin

33. Marin Mrvičin

Marin Mrvičin

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Dino Mijoč

31. Dino Mijoč

Dino Mijoč

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
  • Rođendan : 2009-04-28
Lovro Bošković

10. Lovro Bošković

Lovro Bošković

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR

1. Karlo PečekK

Karlo Peček

Karlo Peček

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

9. Niko Čerina

Niko Čerina

Niko Čerina

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

6. Patrik Damjanić

Patrik Damjanić

Patrik Damjanić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

19. Sven Rakiđija

Sven Rakiđija

Sven Rakiđija

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

8. Armin Lujić

Armin Lujić

Armin Lujić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

33. Ivan Radaš

Ivan Radaš

Ivan Radaš

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

7. David Grahovac-Fedešin

David Grahovac-Fedešin

David Grahovac-Fedešin

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

12. Marko Jurković

Marko Jurković

Marko Jurković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

10. Marko Bubalo

Marko Bubalo

Marko Bubalo

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Zamjene

20. Karlo Vicković

Karlo Vicković

Karlo Vicković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

37. Ivan Franjkić

Ivan Franjkić

Ivan Franjkić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

17. David Nola

David Nola

David Nola

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

80. Ognjen Paić Čubelić

Ognjen Paić Čubelić

Ognjen Paić Čubelić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

5. Ante Garac

Ante Garac

Ante Garac

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR