Copa America 2015 - Matches

1. "A1" ZNL LIMAČI / 2009 - 31 Lis 2019

Trnje

2 : 8

Trešnjevka

Trnje
Trnje

VS

Trešnjevka
Trešnjevka

Gol

Branko Tomljanović

Trener

Nenad Mašina

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Antonijo Stojanović

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Nataša sliško lic.br. 078

Trnje

Trnje

Trešnjevka

Trešnjevka

Karlo Peček

1. Karlo PečekK

Karlo Peček

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Niko Čerina

9. Niko Čerina

Niko Čerina

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Patrik Damjanić

6. Patrik Damjanić

Patrik Damjanić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Sven Rakiđija

19. Sven Rakiđija

Sven Rakiđija

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Armin Lujić

8. Armin Lujić

Armin Lujić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Ivan Radaš

33. Ivan Radaš

Ivan Radaš

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
David Grahovac-Fedešin

7. David Grahovac-Fedešin

David Grahovac-Fedešin

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Marko Jurković

12. Marko Jurković

Marko Jurković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Marko Bubalo

10. Marko Bubalo

Marko Bubalo

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Zamjene

Karlo Vicković

20. Karlo Vicković

Karlo Vicković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Ivan Franjkić

37. Ivan Franjkić

Ivan Franjkić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
David Nola

98. David Nola

David Nola

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Ognjen Paić Čubelić

80. Ognjen Paić Čubelić

Ognjen Paić Čubelić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
Ante Garac

5. Ante Garac

Ante Garac

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

1. Bartol Golubiček

Bartol Golubiček

Bartol Golubiček

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

3. Marko Lozić

Marko Lozić

Marko Lozić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

21. Patrik Bijader

Patrik Bijader

Patrik Bijader

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

7. Jona BenkotićK

Jona Benkotić

Jona Benkotić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

9. Leon Bevanda

Leon Bevanda

Leon Bevanda

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

9. Mateo Hlupić

Mateo Hlupić

Mateo Hlupić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

3. Antonio Kahlina

Antonio Kahlina

Antonio Kahlina

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

37. Marco Roša

Marco Roša

Marco Roša

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

99. Petar Krešimir Zubčić

Petar Krešimir Zubčić

Petar Krešimir Zubčić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

Zamjene

5. Mika Valentić

Mika Valentić

Mika Valentić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

23. Tonči Valčić

Tonči Valčić

Tonči Valčić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

13. Noa Kreber

Noa Kreber

Noa Kreber

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

. Mark Kostanjević

Mark Kostanjević

Mark Kostanjević

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
  • Rođendan : 2009-12-20